• Shop & Web Shop
    Isti tretman bi imali i imali smo kod adidasa, za puno manje para, genericne dresove koje nosi pola Europe. Zasto bi isli njima?Paggini

    Barem nismo imali zeleni grb kao sada, ne znam dal je Dinamo ikad poznatiji po tom grbu, osim sad...

    Osim šta su nas oni plaćali, kaj su bolje donijeli nego Adidas?

    Evo sad papa veli da im nije stalo do nas uopće...
  • Shop & Web Shop
    Nemojte se nadati necemu od Castorea jer oni ocito nisu zainteresirani za nesto vise.Papastrumf

    Ako oni nisu zainteresirani za nešto više, jel se može raskinut onda taj ugovor i preći na nekog boljeg i kvalitetnijeg, koji ćete više cijeniti, jer bile su priče npr, kod Adidasa da smo im zadnja rupa na svirali, a sad vidim kod ovih da nismo nešto puno bolji?
  • Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb



    Zanimljivo. I na ljeto sangrija...
  • Guzice i Sise


    I još da navija mali za tovare... :scream:
  • Guzice i Sise


    Hahaha, nemam takvih priča iz davnina, na svu sreću :lol: . Ono kaj želim reći, vremena se mjenjaju. Ono kaj bi trebalo bit normalno, nije više, ja na to gledam. Pa se zato sprdam s time. Nikad ne znaš, kaj te more dočekati... :lol:
  • Guzice i Sise
    Ma dobra je i takva, bio bi veći problem da ima prangiju i da ti veli "Io sono Valentino ili Miguel" :lol: Kaj je ona grdija, meni su veće šanse. Tak da, dobro je sve! :victory: :lol: :strong:
  • Guzice i Sise


    Nebi se bunio! :lol:
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu


    Nebu se uklopio zbog frizure. Eventualno da ju ofarba.
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)


    Imaš neki valjani, argumentirani razlog, zašto bi Zajec morao otići? Sa kime se ti boriš?
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)


    Najbolje oko Uskrsa, pa da bude, objava u stilu: Za Uskrs, nam Zeko nešto donio...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    Koga boli k**** jel su oni Možemovci ili neMožemovci, jesu li desni ili lijevi
    — FrodoJePurger

    Točno to. Zašto je bitno tko je kakvoga političkog opredjeljenja? Jel znaju svoj posao ili ne. Po meni, jedini uvjet. I naravno volja, želja za radom. Da smo prvi sa sto bodova prednosti ne bi se o tome nikako pričalo.
    Droljo


    A jel bi bio problem, da su neka druga politička opcija ili bi im to bil krimen?
  • Novi trener Dinama 2024/2025 v4 (ožujak 2025.)
    A kaj bu nam novi trener donio u ovoj sezoni? Ništa, bezveze se troši na još jednu moguću otpremninu i to je to. Fabio je naš, čovjek s zlatnom loptom i ima nogometno znanje. Kalio se u Kini i prije dolaska, je ipak pratio HNL. Neka Fabija nama do ljeta, a onda nek se dogovore prije novih priprema oko novog trenera, ako će bit potrebno...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO


    A zakaj bi Zeko, dinamovo med i mlijeko trebalo otić? Pa nije krimos, nikaj nije ukral i nije niš kriv i zna lupit šakom o stol i dobar je govornik. Čovjek ima svoju autobiografiju, legenda je kluba, iskreni dinamovac, pod njegovom palicom smo imali čak 11 bodova u Ligi prvaka. Pobijedili jedan veliki Milan, da bi na kraju nespretno ispali, pa se fokusirali na prvenstvo, gdje smo dobri treći i traje borba za ulazak u Europsku ili Konferencijsku ligu. Imal je dobru viziju, rekao je: najbolje da nam svi puste prvenstvo i da ćemo bit prvaci, jedini je zavapio da treba igrati s 2 špice, u tipu 442 i da je kreirao sportsku politiku u dobroj namjeri, tak da nema potrebe za odlaskom Zeke. Neka Zeke nama, da nema Zeke nebi imao tko drugi bit na toj funkciji...
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    misle da je sve ok?ZgDLions

    To, sam i ja počeo mislit, da je sve okej. Ipak je sad friško doveden novi trener, pa nema potrebe za drugim novim. Pretpostavljam da Fabio ostaje do ljeta i nema veze ak smo izgubili od Istre 3:0 i ak smo treći, pa to je nogomet.. Nekad dobiješ, nekad izgubiš. Ne krivim ni igrače. Ma nikog ne krivim. Zašto da se nerviram, kad nema potrebe za tim. Tak da i ja mislim da je sve ok...