Ove sezone tri trenera u seniorima, tri trenera u juniorima — Krizy
Zanima me kad je zadnji put bilo koji trener u svijetu dao otkaz nakon losih rezultata i takoo sebi izbio otpremninu? I za trenere bi se moglo reci nekad se srcem igralo a obrazom placalo — BBB Mataa998
kakve maske lik, rijetko tko ovdje je za povratak onog kretena ali ovo ne valja. Kako vam nije jasno da ne možete uvijek biti optimisti. Ovo je sramota od nekih u upravi do stožara i igrača — FrodoJePurger
JESU ONI BOLESNI? — don
