• EURO 2024
    Draze bi mi bilo da kontra moje ekipe, priznaju protivničkoj ekipi gol iz zaleđa od pola metra, nego da mojoj ekipi ponisti gol iz ovakvog zaleđa.

    Linije za zaleđe bi se trebale podebljati, dati blagu prednost napadaču,ovakva zaleđa se bar meni tolike gade.
  • UEFA Europska liga 2024/25
    Kao da sam negdje pročitao da je Phanatinakos potencijalni protivnik tovarima zar nisu oni u kvalama za KL?
  • Transferi - rasprave
    A tko su potencijalni protivnici u grupnoj fazi?
  • Gabriel Vidović #10
    Protiv kojih ptotivnika su bili ti golovi? Niti jedan ozbiljniji derbi ili europsku utakmicu nije odigrao na nekoj višoj razini, dečko je talentiran, ali kao krilo je nama beskoristan osim u tekmama gdje cemo imati 70%posjeda lopte, a nije ni klasična 10-ka, on mi je po poziciji nesto kao Kramaric neka lazna 9-evtka a mi to, zasada u ovoj momčadi ne tražimo.
  • Gabriel Vidović #10
    Vidović kao krilni igrač nam može koristi samo u HNL-u, ali ne u derbijima na Rujevici i Poljudu, kao krilo nam je u Europi beskoristan.
    E sada ako je 10-ka njegova prirodna pozicija tu imamo Baturinu, Stojkovića i Vrbančića.
    Po meni se ne isplati davati za njega 3-4mil€.
  • Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu
    Asano bi bio upgrade u odnosnu na Kaneka i Špikića,ako je slobodan igrač, valjalo bi pokušati dovesti ga, dosta realna opcija.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Isti vrag, Barišić,Peras i Mamići,Vrbanovići su vodili klub zadnjih 20 godina i oštetili ga za milijune eura, tjerali navijače od kluba na sve načine. A ako su oni vodili klub zadnjih 20 godina jedino logično je da su oni zaslužni za sve dobre i loše rezultate na to je mislio @Mlađi referent.
    A Petko, Ademi i dosta njih su njima zahvalni jer su im oni dali ugovore i s njima su poslovali.
    A Petkov govor je totalno promašen, dvostruka kruna nakon ovakve sezone,pun stadion, pun trg i umjesto slavlja on izabere držati govore i dobio je očekivanu reakciju i zvižduke
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ma naravno ako su Barišić,Peras i ostala CO vodili klub zadnjih 20 godina da su oni zaslužni za sve rezultate kluba,što dobre što loše to bi svakome normalnom trebalo biti jasno.
    Stvar je u tome da je ovo jednostavno,bezpotrebna izjava Petka na krivom mjestu i u krivo vrijeme, totalno promašeno.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Naravno da nije nova uprava zaslužna za ovaj naslov prvaka(isto kao što ne bi bila kriva da do toga nije došlo),nekim malim djelom i jesu jer nisu išli odmah u destrukciju unutar kluba već su išli na zajedništvo i neki mir da se sezona izgura do kraja bez turbulencija unutar kluba.
    A što se tiče Petkove izjave krivo vrijeme i mjesto, u trenutcima kada svi slave, on se jedini pametan našao da drži govore, i očekiva da će mu netko zapljeskat na pozdrave za ljude koji su finacijski oštetili klub i udaljavali na sve načine navijače od istoga.Jasno je meni da je on kao profesionalac njima zahvalan jer su ga oni doveli u Dinamo i dali ugovor,mogao im se zahvaliti kroz neki intervju i bok.
    Ovako totalno promašena izjava na krivom mjestu i u krivom vremenu.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo

    Imaš tu od 48:00 pa nadalje, detaljno objašnjeno što se tiče zarade Dinama, u koliko se plasira u Ligu prvaka.
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    Ne, 15mil€ za ulazak u grupnu fazu dobiva svaki klub, plus zarada na osnovu klupskog koeficijenta, na osvnovu toga bi Dinamo imao oko 7 8mil€. To je ti je zarada otprilike,bez i jedne odigrane tekme u grupnoj fazi.