Ako netko ima viska za SD nek mi se javi, treba za jednog našeg momka — Bosna86
niti je ljudima zanimljivo — Mathiasovi Chageri
beljo 15, mckenna 7 — fakin
produžetak bude "Igrat će se NAJMANJE 3 minute nadoknade" — Bosskovitz
Iskreno rađe bi sada da u Danskoj Midtjylland uzme ligu — Klenx
idealno bi bilo da Midtjylland uzme ovo — Fan
Hull je OPET 12. momčad po vrijednosti u ligi. Znači niti je Hull bio prošle godine toliko loš da ispadne, nego loše vođen, niti je ove godine toliko kvalitetan da ide direktno gore, nego im se potrefilo dosta toga — Mathiasovi Chageri
