ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Ulaznice - aktualno
    image?url=https%3A%2F%2Fwww.ulaznice.hr%2Fweb%2Fevent%2F9%2F3211
  • Ulaznice - usluge
    Ako netko ima viska za SD nek mi se javi, treba za jednog našeg momka — Bosna86

    Reci mu da ima na njuškalu :rofl:
  • Bivši Igrači & Treneri
    niti je ljudima zanimljivo — Mathiasovi Chageri

    Tko to kaže? Meni je baš zanimljivo, a siguran sam da nisam jedini! Samo nastavite.
    @veselko tenžera, imate riječ.
  • Transferi - rasprave
    beljo 15, mckenna 7 — fakin

    Kojom matematikom?
    Ako McKenna ode za 7, Beljo ide za 30.
    Ako Beljo ode za 15, McKenna ide za 3.
  • Transferi - rasprave
    Znači ova tema lagano dodaje gas i ako slučajno par sati nisam na forumu, pa nakon toga krenem čitati sve postove, informacije, želje, insajderske priče... Mozak mi se zamanta.

    Najgora su mamurna jutra ponedjeljkom, do pauze čitaš temu Transferi - rasprave, a na pauzi ti dobro dođe pauza od te teme
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪KtcGoat
    95 litara kroz 365 dana to je 0,26l dnevno. Simbolično nešto. Sramota!
  • Ulaznice - aktualno
    produžetak bude "Igrat će se NAJMANJE 3 minute nadoknade" — Bosskovitz

    I onda sudi kraj na 92:58
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪deda
    pa spomenuo je
    ↪emilperska
    stranicu prije
  • Europski koeficijent
    Iskreno rađe bi sada da u Danskoj Midtjylland uzme ligu — Klenx

    idealno bi bilo da Midtjylland uzme ovo — Fan

    E jbg sad, @Kujtim Shalla brate, ja se satra zadnje 4 minute navijajući za Viborg, a evo sad ispade da nisam treb'o
  • Europski koeficijent
    ↪Kujtim Shalla

    Aha ok.

    Ajmo Viborg ale ale!!!
  • Europski koeficijent
    Za koga mi tu navijamo?
  • 1.HNL 2025./2026.
    Nakon 33 kola samo tri ekipe imaju pozitivnu gol razliku, Dinamo, Hajduk i Rijeka.

    A jada od lige, mati moja mila.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Hull je OPET 12. momčad po vrijednosti u ligi. Znači niti je Hull bio prošle godine toliko loš da ispadne, nego loše vođen, niti je ove godine toliko kvalitetan da ide direktno gore, nego im se potrefilo dosta toga — Mathiasovi Chageri

    Pa ako su i ove godine i prošle pozicijski isto vrijedili, a prošle godine su podbacili jer su loše vođeni, logika nalaže da su ove godine prebacili jer su - dobro vođeni.
  • Shit of the day
    ↪Noel
    u čemu su tu negdje? U beli? Pa vjerujem da jesu, jer sam čuo da DDB mrzi belu i uopće ju ne igra.
  • 1.HNL - 33.kolo - Gorica - Dinamo Zagreb - 02.05.2026. - 16.00h, Stadion Radnik, Velika Gorica
    Zašto Šunta nije igrao jučer?
Home » prefontaine
More Comments

prefontaine

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo