ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Da se mene pita, a ne pita, mogao je slobodno snimiti glasovnu poruku i objaviti je na radio postaji.

    Pravit spektakl i događaj za jebeni spisak, koji čak i nije konačni, dok nam sport i državu općenito potkradaju i uzimaju milijune kojekakvi tajnici, predsjednici, savjetnici, dok USKOK ima posla u svakom nacionalnom savezu, dok predsjednik HOO-a daje ostavku...

    Ma na salvetu napiši koga si pozvao i doviđenja.
  • Preimenovanja stadiona u Ulici Silvija Strahimira Kranjčevića
    Ili samo "stadion"
  • 1.HNL 2025./2026.
    Pukštas imao prometnu, sudario se s taksijem u ST — Sajla

    Penal za Hajduk!
    giphy.gif
  • Ulaznice - aktualno
    ↪dmil
    sjediš gdje hoćeš.



    Dok ne dođe neki mrga i kaže ti: "buraz, to je moje mjesto"
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Evo vozimo još malo tribine i pri kraju smo — Jima

    Završite vi to do subotu popodne, a onda jedi, pij, skači, slavi, do mile volje.
  • Shit of the day
    Po ovoj statistici puno više se vrednuje gol zabijen iz penala za 1:1, negoli zabijeni 2.,3., i 4.gol, tj hat trick u pobjedi 4:0.

    Molio bih sad Budimirovu, Matanovićevu i Musinu statistiku.
  • Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.)
    Kad završe rekonstrukciju onda ide rerekonstrukcija, na način da će se tribine spojiti i pokrpati one rupe između
  • 1.HNL 2025./2026.
    ali opasno će nam zaprijetit — Bryan

    uuuuu sav se tresem od straha
    giphy.gif
  • Ulaznice - usluge
    Tražim dvije karte za jug. U zamjenu nudim dva neotvorena paketića Panini sličica i po 2 kinder Joy-a. Ponude u inbox.
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Za Freiburg uz par epskih promašaja Matanovića, te da se cijela Hrvatska sutra sprda i govori "pa ono bi Beljo zabio zatvorenih očiju"
  • Ulaznice - aktualno
    Zadnjih 100
    Bez-naslovass.png
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne znam, ja klincima prije svake utakmice/prvenstva puštam ovu stvar, i nekako mi je baš dobra
  • Shit of the day
    ide repka laganini pagini ako bljesneš — Droljo

    što kolegu @Paggini-ja uvlačiš u ovo?
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪GOAT
    proslava naslova, a zapad gore nije otvoren? Užas!
  • Ulaznice - aktualno
    Bitno je da se vidi teren — deda

    A ako si sreće, možeš vidjeti i igrače :nerd:
Home » prefontaine
More Comments

prefontaine

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo