Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo Mali, 10 godina, poprilično živahan, da ne kažem divljak a la Stojković, već par puta me učiteljica zvala na razgovor jer "ne zna kako s njim". S kim se god upoznaje (upoznava?!), prvo pitanje koje postavi je "Dinamo ili Hajduk?". Ako je odgovor Dinamo, ide upoznavanje, ako je odgovor Hajduk, samo kaže: "ne možemo bit prijatelji".
Neki dan bile nekakve sportske igre, i on pobijedio u trčanju. Učiteljica, kojoj je toliko puta digao živce i koja me zvala na razgovore, mu kao nagradu poklonila loptu sa sljedećom posvetom...
Eto, dobili smo još jednu navijačicu
:smile: