• Gabriel Vidović #10
    Bitno je što struka misli i zna, a navijači ko navijači uvijek nađu neke žrtve i teorijeShimano9

    Kakva struka, danas je svatko nekakav qurtschev stručljak.

    Vjerujem samo stručnom zonaškom oku!
  • 1.HNL 2026./2027.
    il' spava il' dr*a
  • Shop & Web Shop
    Prije tri tjedna sam naručio i platio dvije trening majice (za sebe i kolegu) i već tri tjedna nitko ništa. Na upit nisu ni odgovorili.IceMan

    Npr. naručio sam iz Bayernovog webshopa isto pred godinu dana i došlo mi za par dana sveIceMan

    Pa ti i dalje naručuj iz Bayernovog webshopa.

    Sve se gleda i prati :nerd:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ovaj naporniji od Modrića
  • 1.HNL 2026./2027.
    Mom, dad, i am going to Hadjuk!
    Mom and dad: " HA, DJ UK?! "
  • Prijedlozi - Kritike - Pohvale
    Je li administracija foruma ima uvid u privatne poruke forumaša?
  • 1.HNL 2026./2027.
    nekaj malo rodbineJurki

    Njega ni rodbina ne prati. Daleko im je klapat do Zagreba
  • 1.HNL 2026./2027.
    kad sam ja prije par mjeseci reagirao slično kao ti, nekakvo uvriježeno, grupno mišljenje Zonaša je bilo: "tema je HNL, Hajduk je član HNL-a, a k tome i naš najveći rival, ako ti se ne čita, jednostavno preskoči".

    Tako da ću i ja tebi prijateljski savjetovati - prijatelju, preskoči.
  • Kladionica kao sponzor Dinama? DA ili NE
    Genijalna ideja mi je pala na um!

    Prilikom prijave na Favbet račun, uneseš broj članske i automatski imaš povećanje koeficijenata za tipa 5%.
    I redovni koeficijent 1.85 postane 1.95. Divota!

    Time profitiram ja kao član, jer imam bolje koeficijente u odnosu na ostale kladionice, profitira Favbet jer se više ljudi navuklo na kocku, a dugoročno profitira i Dinamo jer mu sponzor uspješno posluje pa je samim time veća mogućnost obnavljanja sponzorstva uz bolje uvjete.
  • Transferi - rasprave
    Neva..u svemu dobar? :yikes:rokikaciga

    I ti sad pretjeruješ.

    Nađi mi jednu fotografiju di brada i/ili frizura nisu na mjestu. Evo, samo jednu.

    Ja se upicanim, sjednem u auto, za 50 min na poslu, dođem u ured i vidim da kosa nije onakva kakvu sam je namjestio prije polaska. A i na bradi par dlaka idu u smjeru u kojem ja to nisam zamislio. U Neve uvijek i zauvijek, "sve pod liver". Pa kako?!
  • Transferi - rasprave
    na rampu ulazi Dabac s crnim VolvomDadox

    Zašto Volvo? Od svih marki vozila, naš sportski direktor vozi Volvo?! Molio bih pojašnjenje, kao član valjda imam pravo znati:
    - zašto Volvo
    - je li to službeno vozilo ili privatno
    - ako je privatno, zašto djelatnik kluba dolazi privatnim vozilom
    - ako je službeno, zašto Volvo, je li bio javni natječaj za nabavku, te koji su bili kriteriji

    Za ovakve stvari, netko u klubu jednostavno mora odgovarati.
  • Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo
    Užas. Netko u klubu mora odgovarati za ovako nebitan članski dan.
  • 1.HNL 2026./2027.

    Vijest doslovno prenesena s jedne fejs stranice.

    Ne ulazeći u to je li "vijest" točna i ako da, koliko, žalosno je na što je spalo današnje "novinarstvo". Oni se ograde upitnikom, ili upitnikom i uskličnikom u naslovu, i to ih pere od svih grijeha ako su kojim slučajem pogriješili.

    To je nešto kao kod prosječnog vozača i sva četiri žmigavca u prometu. Ako si stao i time kočiš i ugrožavaš neometano odvijanje prometa, ti si kreten. Ali ako si stao i upalio sva 4, sve ok. Sad možeš i u pekaru i u zaru i u kladionicu i odvest dijete u vrtić i bacit smeće i popit kavu. Ma sve.

    Četiri zmigavca u prometu i upitnik u novinarstvu te aboliraju od svega.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Zonu na korneru necu ni komentirat.austrijanac

    Ma kakva zona na korneru?! Samo i jedino Zona Dinamo!
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Plavo nebo, plavo more, sve oko mene je plavo.

    Živila plava braćo!
    20260617-110612.avif