1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek Cijela utakmica stane u jednu recenicu. Prezadovoljan pobjedom, vise nego razocaran igrom.
Nadam se da ce sutra stici pojacanja, jer ni ekipa, a ni trener ne znaju gdje udaraju. Ono malo igraca sto bi nesto i odigralo nema s kim odigrati.
Trebaju nam dva stopera, po svemu sudeci i lijevi bek. Vezni i barem jedno krilo, ali raspolozeno pred golom. Nazad smo ocajni, naprijed neucinkoviti. Drzimo loptu na sredini, ali gol zabiti ne znamo. Svaki napad protivnika je panika. Paralelno s poslom sam gledao prvo poluvrijeme, pa nisam ni upratio kakav je bio ukrajinac prije nego ga je izveo, ali isto tako je Ljubicic glavni krivac za drugi gol. Strijelca gola za 2-0 bi rado vidio i u Dinamu.
Koliko god mi trener ne sjeda, nema covjek ekipu, ali nema sanse da se pomirim s tim i da sutim. Ocajni smo i na trenutke sam se pitao kako cemo u Europi proci, pa se sjetim da su u grupi 'Rudes' i 'Lokomotiva'. Pojacanja sutra moramo potpisati i imamo desetak dana za pripremu, a raspored H Belupo, H Astana i A Rudes dolazi kao narucen.