1.HNL 2023./2024. Mozda grijesim i mozda cu ispasti smijesan, al meni Demoni djeluju kao bolja grupa od Kohorte. U gostima su tanki i jedni i drugi, a dojma sam da Demona kuci bude vise nego Kohorte, a i kompletna ta slika, izgled tribine, koreografija, sve mi djeluje bolje kod Demona.
Zbog brojnosti obicnih simpatizera, Kohorta sigurno ima veci potencijal za neka masovna gostovanja u nekoj bitnijoj utakmici, Europi i slicno, ali u ovim izdanjima vs. Belupo ili vs. Dinamo, dao bih prednost Demonima.
Mozda grijesim, nije da to nesto posebno pratim.