ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Shop & Web Shop
    ↪Thor

    Treba pokoja nova zastava da nije stalno ista i šal od nekog laganijeg materijala.
    Kraj sezone i početak nove nije za ove pletene.
    Sigurno ima materijala koji bi bili lagani i dobri da se stalno mogu nositi, ili kolekcija ljeto-zima.
    :smile:
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Jima

    Ti si ona ekipa kaj im je na majicama pisalo Ličani, Senj…?
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪Bosskovitz

    Nije da to kaj si napisao ne stoji, ali koliko je nas čekalo u niskom startu i vodilo teških razgovora sa mamićevcima, nisam očekivao ništa manje od ovoga.
    Nismo se htjeli učlaniti, niti trošiti lovu za dresove i ostalo, ni na tekme ići.
    Moš misliti kad je huljagerska ekipa otjerana, a mi došli na štih kak je nama.
    Ne da učlanjujemo sebe i familiju, nego kad je neka prigoda kupujemo Dinamo poklone iz shopa,
    Nakon toliko dugih godina konačno sretni i zadovoljni, a ni rezultati nisu loši.
    Kakav raspad sistema, najljepše godine su tek pred nama.
  • DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće
    Dres je super, mislio sam ga uzeti jučer na proslavi, ali kad sam malo kasnije ušao u shop i vidio onu opustošenu prostoriju i umorne cure od tog stampeda nisam imao srca ih gnjaviti.
    Uzel bum ga koji dan kad se svi odmore.
    Trebale bi nove zastave, drugi dizajn i neki laganiji šalovi kad malo zatopli.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Meni bilo bolje nego na Trgu.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Droljo

    50-F5612-B-DA8-C-4-F39-97-BC-8337-CD24-A061.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Droljo

    Kaj je na slici, nemerem pogledati, samo brojke i slova
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Evo isprobavaju se zvučnici upravo
    :heart:

    Bilo bu svega lepega
    C8396-F07-C6-BF-4257-AB56-AB67-D0621-E34.jpg
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jučer navečer je bilo sve spremno
    A30353-E9-1099-4-FC7-8-FF8-244-EA0205-D41.jpg
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪Kujtim Shalla

    1700-F719-508-B-4-AB1-9109-B293382397-B7.jpg
    Žao mi otvoriti kutiju, ali nikad se ne zna.
    :lol:
  • Shop & Web Shop
    4-ED29-FAF-FE05-45-E0-A601-8-E335-A7-C18-A0.jpg
  • Ulaznice - aktualno
    ↪rioda

    Jug je bolji, lakše se popeti i vidiš Boyse.
  • Bivši Igrači & Treneri
    ↪DiddyGuela

    Sad da ima puno klubova koji bi ti dali nogu nakon duple krune i plasmana u LP i nema.
    Još si i istetovirao kante na nogu.
    :grin:
  • Bivši Igrači & Treneri
    Jakir bez Simeone divljanja i bacanja po podu, hladno odveo ekipu dalje bez velikog glumatanja.
    Pogodio sa izmjenama i prepravio propuste u poluvremenu.
    Svaka čast.
  • 1.HNL - 34. kolo - Dinamo Zagreb - Hajduk - 09.05.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Jel netko bio nakon tekme na cugi u Maximiru tam na samom ulazu?
    Bila je svadba i mi došli na cugu na terasu, a kum ili mladoženja, nemam pojma, uzeo Dinamovu zastavu i krenula naša pjesma, a on se razmahao.
    Fora je bilo.
Home » ZgDLions
More Comments

ZgDLions

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo