ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪criticus
    tko kaže da nije?

    Na fejsu je, ostalo ne koristim tako da ne mogu za ostale mreže pisati
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Nakon teške borbe za opstanak u Švici, Grasshoppers je ipak uspio ostati u ligi. Nakon produžetka dobili 2:1. Između ostalih golove postigli L. Zvonarek i bivši igrač Istre Filet (baš lijep gol Fileta)
  • Mokri snovi od transfera
    ↪KtcGoat
    i Alisha Lehmann
  • Ulaznice - aktualno
    Ak jedni mogu bez problema sa onim leksanima, koji ti mogu pasti na glavu,......

    Dobro, da se ne misli da mislim skroz ozbiljno, ali ono (polu) ozbiljno hahaha
  • Ulaznice - aktualno
    Ovim tempom za 5 minuta fajrunt
  • Ulaznice - aktualno
    I ja gledam i ne vjerujem
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪vjeko1701
    nisam baš siguran da bi ih Titovi pioniri samo tako razvalili.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪jedan u nizu
    po meni također za subotu idealna satnica
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    Mila majko, koje gajbe Ville
  • UEFA Europska Liga 2025./2026.
    ↪Sibirski plavac
    da, i ja ga snimio
  • Ulaznice - aktualno
    Može odbrojavanje.

    Zadnjih 5.....
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Onak iz glave, Ronaldo, Rivaldo, Kaka, Ronaldinho, Dida, Lucio, Cafu, R. Carlos.....I tu sam sigurno još zaboravil par imena
    Ak je to slabo, onda mi mora netko objasniti kaj je jako.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ma općenito je debilana sa tim žetonima. Ili one povratne čaše koje mijenjaš za vrijeme ili nakon tekme, ili nepovratna ambalaža i gotovo.
    Komplicira se skroz nepotrebno sa time.
  • Transferi - rasprave
    Ma koji Zagi.
    Svaka čast na njegovoj pozitivi i ljudskosti, ali on više nema kaj tražiti kao dio igračkog kadra. Ak bi bil dio stožera, to je neka druga priča, ali kak golman ni u snu.
    Ničoti ne vjerujem ni da je danas utorak, a ne ovak nekaj
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Godinama sam aktivno pratil repku i navijal bum za nju do kraja života. Tu aktivnu potporu sam okončal na Hampden Parku, jer jednostavno ne stignem više spojiti sve moje obaveze, tako da mi je ostao samo Dinamo koji mi je uvijek i imao prioritet.

    To me ne spriječava da poručim masnokosom, da se napuši one stvari i da jedva čekam dan, da ga više ne moram gledati na klupi repke. Kaj se liste igrača tiče, komentiram samo naše igrače i smatram da su i Miške i Stojke, kao i Beljo trebali biti na glavnom popisu. Sa druge strane, u svakom zlu ima neko dobro, tak da budu svi spremni i odmorni ušli u novu sezonu, te možemo od prvih kvalifikacijskih susreta krenuti "tutta forza"

    Još jednom ZD-PK
Home » blue heart 72
More Comments

blue heart 72

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo