Novi "Stadion Zagreb" (Kranjčevićeva ul.) Također sam mišljenja da je dobrom dijelu godišnjaka razlog Europa. Sa prvokupom za europski paket za domaće i gostovanja, godišnjacima koji pohode HNL bi po meni bio dostatan benefit.
HNL + kup godišnjacima, prvokup paketa za Europu (sa nekim popustom, recimo 15 posto), kao prvokup za gostovanja
Članovi dolaze na red nakon godišnjaka, 3 dana kod paketa (također sa istim popustom kao za godišnjake), jedan dan kod gostovanja.
Slobodna prodaja 3 dana nakon članova, odnosno opet dan za gostovanja.
Nakon 7 dana slobodna mogućnost kupnje za Europu, nebitno da li paketi ili pojedinačne ulaznice bez ikakvog popusta.