• Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Ne vjerujem da je namjerno fulal
  • Transferi - rasprave
    Neki očito ne znaju kako mi prolazimo u poslovima sa Miškom. Ta buy back klauzula se može napraviti i ako ti nekome prodaše igrača, a ne da ga pokloniš.
    Baš imamo frišku situaciju sa Soldom i Osijekom.
  • Transferi - rasprave
    ajde da pretpostavimo da je tvoja verzija točna i da Pavić odigra fenomenalno i da odjednom postoji veliki interes za njega. Na koji način smo naguzili Miška, koji je dobio gratis igrača, koji mu je odigrao top sezonu i na kraju opet digne milijunčeka na nama?
  • Transferi - rasprave
    bez obzira. Ne bi im ga dao gratis. Ako ga nisu spremni platiti bar 500'000 ništa od toga, dosta je nas Miško guzio
  • Transferi - rasprave
    ako mene pitaš, ako već nema interesa od drugih klubova, sigurno ga ne bi dao GRATIS Riječanima. Ako nama ne treba, može i dalje igrati negdje na posudbi. Miško od mene ne bi dobio ni Perića gratis
  • Transferi - rasprave
    Znači Pavić za NULA eura u Rijeku???
    Po meni jako loše odrađeno sa naše strane, naravno ako je to istina
  • Transferi - rasprave
    Po nekoj logici, ak je tam potpisal nas se to više ne tiče. Ako ima nekih nejasnoća to je onda stvar Turaka i RPG - a
  • Ulaznice - aktualno
    s obzirom da je zima i nije baš neko "atraktivno" gostovanje, te Herning nema zračnu luku mislim da bumo svi koji mislimo ići dobili ulaznice za gostujući sektor.
    Možda bude veća navala ako Hrvatska uđe u polufinale rukometa (u što ne vjerujem) koje se igra dan poslije naše tekme
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    da, točno. Skroz sam smetnuo sa uma za ovo učlanjenje što je bilo u prosincu. Moj čisti fail
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Je danas u Čitluku učlanjenje na jednoj ili na dvije lokacije?
    Pitam jer mi je danas već dva puta izašao video o učlanjenju u onom kafiću gdje su se okupljali bjegunčevi ljubitelji
  • Shit of the day
    da, ako je vjerovati onome kaj tovari tvrde. Mada ja njima ne vjerujem apsolutno ništ, ak mi tovar veli da je danas subota, ja mu jednostavno ne vjerujem, kao ni u jednu od tih najava o navodnom interesu europskih velikana za njihove igrače. To mi liči na umjetno dizanje rejtinga igrača, koji na kraju onda završe u nekim osrednjim klubovima.
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Međimurci i dalje aktvni.
    29.01. 2026 - MESAP Nedelišće od 19:00 (gledanje tekme protiv Midtyllanda, pub kviz, te učlanjenje)
  • Shit of the day
    da, on im je širom otvorio sva vrata :rofl: