Comments

  • Shit of the day
    Znači nakon Mlačića u Interu, Durdova u Marseilleu, sada i Raci u Barceloni, te kao kruna svega Kalik u Benfici.

    Jbm me pas, tko to njima pravi ovakav PR?
    Who is the next big thing?
  • Shop & Web Shop
    potpis od A do Ž, pogotovo dok današnju ponudu usporedimo sa onim što smo imali ne tako davno
  • Transferi - rasprave
    nitko ne tvrdi da je najbolji, ali je (bar po meni) jedan od rijetkih ima moć da prolazi jedan na jedan i da direktno u trku napada obrambenog igrača
  • Transferi - rasprave
    Mislim da svi mi precjenjujemo Livija, koji je bez sumnje vrlo dobar golman, pogotovo ako ga uspoređujemo sa našim trenutnim golmanima. Ja jednostavno ne vjerujem da baš ima toliko upita za njega, pogotovo da mu odgovaraju liga i grad gdje bi išao, te da bude uoči SP-a neupitna jedinica. Mi smo ga jedva prodali u Fener nakon SP-a i onakve njegove sezone u Europi. Ja mislim da nam je u ovoj sezoni apsolutni prioritet osvajanje naslova i da nam je za ostvarivanje toga Arbrer bitniji kotačić nego Livi.
    I najmanje ne sumnjam da će na kraju Livi ipak završiti kod nas
  • Transferi - rasprave
    frende, Fener se Livija želi riješiti da ga skinu sa plaće i nije im u prvom (čak ni drugom) planu, a nama, je Arber stožerni igrač. Mislim da je vrijeme naš saveznik i da ćemo na kraju doći do Livija za neku normalnu cijenu jer Fener nema ponuda za njega
  • Transferi - rasprave
    U ovom trenutku nema šanse da bi dal Arbera. Jedini je naš napadač koji lakoćom prolazi 1 na 1. I ovako slabo probijamo momčadi koje nisko stoje, još da ostanemo bez njega, bolje ni ne zamišljati na što bi ličila naša napadačka igra.
  • Bivši Igrači & Treneri
    Ispravak netočnog navoda - tri. Hahaha
  • Bivši Igrači & Treneri
    Krama dva komada u prvih 45 minuta
  • Transferi - rasprave
    ti to misliš ozbiljno da su Vidović i Sučić tu negdje?
  • Transferi - rasprave
    Kaj mislite o Luki Sučiću i nekom eventualnom dealu u vidu posudbe?
    Pošto u Sociedadu nije u prvom planu, slijedi SP.... Znam da je tovar u duši, ali ne bi bio prvi ni zadnji koji bi obukao dres najvećeg rivala. Pogotovo ova generacija koja je rođena u dijaspori
  • Transferi - rasprave
    Jedva čekam da krenu više te tekme....
  • Transferi - rasprave
    stisnul sam ti lajk, ne u kontekstu da eventualno više ne buš pisal, nego kak lajk podrške. Ostani sam ti nama ovdje na Zoni i podijeli neka svoja saznanja za koja misliš da su za podijeliti. Velika (tiha) većina ti daje podršku
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Kojeg li pitanja, pa ako Kova spuši otkaz, znači da imamo loše rezultate. Iskreno, koji navijač Dinama bi to želio?
  • Transferi - rasprave
    zbog čega ne bi bilo moguće?

    Po meni svejedno šteta da za RPG-a nismo uspjeli uzeti bar 500-700 tisuća, umjesto tih eventualnih 30%
  • Bivši Igrači & Treneri
    Hvala Deda i hvala Dudu na na fotkama i videu . Baš mi je drago kaj sam to videl.

    Evo brat Thor se osvrnul na tu tekmu, pa ajde da i ja napišem svoje iskustvo. Tekma je bila na fašničku (pokladnu) nedjelju, a to je Međimurju bar u to vrijeme bil poseban dan. Nekada smo imali običaj da su se djeca nedjeljom poslije ručka nalazila svi zajedno kod roditelja, ali ta nedjelja je bila malo drugačija. Svi smo se već prijepodne našli kod djeda i bake, za divno čudo preskočila se nedjeljna Sveta Misa i nakon ranijeg ručka ženski dio se spremao za maškare,dok je muški dio (djed, moj otac i dva brata) imao drugačiji plan. Oni su se uputili put Zagreba jednim od nekoliko autobusa koji vozili organizirano iz Međimurja na tekmu. Ja sam ih sa suzama u očima, jer nisam smio ići sa njima (otac je rekel, još si mali još nemaš ni deset let, to bu velika gužva, da se tam ne zgubiš ... ) ispratio do autobusne postaje . Naravno bućke sa vinom su išle sa njima. Dojde bus oni ulaze već nabaždareni unutra, ja pokušavam po posljednji put možda se stari predomislil, ali uzalud. Ok ajde natrag kod bake i ženskog dijela obitelji i sjedim kod radija u iščekivanju tekme. U međuvremenu su se žene obukle kao Ciganke i odoše u maškare, a ja i dalje pored radija čekam i dočekam tekmu. Prvo poluvrijeme nakon uraganskih pola sata 3:0. U poluvremenu tekme uzmem tranzistor koji mi je stari donio iz Švice i odoh i ja u selo. Sa tranzistorom sam bio odmah glavni frajer, jer se muški dio koji nije otišao na tekmu odmah okupio oko mene i maškare im više nisu bile bitne, nego samo prijenos iz Maksimira. Tekma završila 3:0, ja čekam kada će se ekipa vratiti iz Zagreba, doslovno sam se smrznuo vani, ali svejedno mi nije bilo teško. I tako dočekam ja njih u kasnu večer i onda još svi u krčmu, oni po gemištu, ja presretan uz sok pitam sve moguće detalje....

    I da dočekao sam i ja svoj prvi Maksimir. Bio je to onaj derbi sa tovarima 2:2, bio na istoku gore, gdje je bila stvarno masa tovara. Za njih dva puta Baka, za nas dva puta Mlinka.
    Ako ima netko nekakav video sa te tekme bio bi mu i više nego zahvalan. Ja sam već puno puta kopao po internetu i nažalost nisam ništa našao.
    Sorry na ovom podužem postu i znam da je malo van teme, ali jbg ponijelo me malo :cool: