• Transferi - rasprave
    Za Morisa trenutno 15?
    Mislim da je to iluzija, da se dobije i 8-10 bez razmišljanja bi ga dao za tu lovu
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    nadam se da je i netko iz vrha HNS-a gledao finale i zaključio da ne trebaju izmišljati toplu vodu
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ima nas koji sljakaju, moze link u inbox, tak da se tu i tamo malo pogleda?
  • Ulaznice - usluge
    a možda su i dečki godišnjaci, pa im nešto neplanirano iskrsnulo
  • Ostali Sportovi
    Napustio nas je legendarni Oscar Schmidt.

    Mi malo stariji sjećamo se njegovih velikih tekmi, kao i legendarnih duela sa našim Draženom, npr Real - Snaidero (Dražen 62 vs Oscar 44).

    I tako su opet zajedno naš Mozart i "sveta ruka", nažalost na onome drugom svijetu.

    RIP Oscar
  • 1.HNL 2025./2026.
    ako su opet u pitanju križni, to je onda najvjerojatnije to od njega kaj se tiče ozbiljne karijere
  • 1.HNL 2025./2026.
    Najjači mi je sada narativ kod tovara, kako se na kraju sezone moraju riješiti Ćaće, Krovinović, Huga... Naravno ne spominjem igrače kojima istječe ugovor. Veliko je pitanje na koji se način oni misle riješiti tih igrača koji su im evidentno veliki uteg. Kako svojim (ne)doprinosom na terenu, tako i u financijskom smislu. Ti igrači imaju odlične ugovore i čisto sumnjam da su spremni da ih samo tako raskinu na vlastitu štetu
  • Bivši Igrači & Treneri
    I tako, Bruno opet pauzira zbog ozljede. Hvala mu na svemu što je dao Dinamu (a dao je puno), ali ono kaj je napravio Zvone u vezi sa njime, je bilo jedino ispravno
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Ako bude 4-4.5 tisuća po klubu, onda je to po meni za njih previše. Rekao bi da je neki njihov limit oko 3-3,5 tisuće. Preko toga jako teško. Gdje ćemo mi sigurno imati veliku prednost su ulaznice koje idu županijskim savezima, kao i slobodna prodaja.
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Pa ne povlače se nužno paralele, samo se konstatira da ne treba zanemariti i podcijeniti njihove mogućnosti. Ako i mi i oni dobijemo oko 3 soma karata mislim da će oba kontingenta otići bez problema
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Poprilično se slažem sa Neronom. Nikako ne bi podcjenjivao njihove mogućnosti. Tu ne mislim direktno brojke BBB vs Armada, nego mislim da oni mogu aktivirati dobar broj tkz "običnih navijača". I da, kako je i Papa naveo u Puli ih je bilo definitivno više nego nas, dok bi za VŽ rekao da ih je bilo u najmanju ruku kao i nas, čak možda i nešto više.

    Zna li se inače kada će ulaznice u prodaju, koliko koji klub dobiva, kriterij za kupnju, te na kojoj tribini ćemo biti smješteni?
    Osobno bi volio da je naš jug i da ga ispunimo do posljednjeg mjesta, ono kaj šarani do sada još nisu uspjeli na novom stadionu
  • Suđenje i suci
    slažem se sa obrazloženjem. Sin i ja smo baš raspravljali o tome, pa me zanimalo i mišljenje još nekoga sa strane, pošto ne bi bilo prvi puta da se svira kazneni udarac za slične situacije
  • Suđenje i suci
    Kaj mislite o akciji u kojoj je Musso obranio udarac Fermina, te ga pri tome nokautirao? Pošto je prilikom tog kontakta, bar koliko se meni čini lopta još bila u terenu, ima li tu elemenata za kazneni udarac?