ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Transferi - rasprave
    ladies-and-gentleman-we-got-him.gif
  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    ↪deda
    šteta, nadao sam se da postoji nekakav manevarski prostor između snimanja s tribine i da ona bude u uporabi za navijače

    hvala na odgovoru
  • Pitanja za klub - korisnička služba powered by zonadinamo
    malo sam tražio po forumu sad pitanje kamere na istoku, pa sam vidio da je to bilo napravljeno u par prijateljskih utakmica.

    pitanje za nekog iz kluba ako se može dobiti odgovor, je li zaista po pravilnicima UEFA-e i HNS-a, propisano da kamera mora biti na zapadu? ako nije, je li se ikad razmatrala ta mogućnost?

    neki forumaši su već bili spomenuli da bi u slučaju kamere na istoku smetalo sunce, ali bi li isto bilo moguće izvesti barem za večernje termine tekmi, odnosno europske tekme?
  • Transferi - rasprave
    ↪Mlađi referent
    motaj kablove, gasi mješalicu.

    koje su ovo novine?
  • Shop & Web Shop
    ja moram pohvalit kratku majicu d štik, sad mi stigla i top je :ok:

    inače nosim L, ovu sam uzeo M i taman mi je, tako da ako neko ko želi naručiti već nije vidio par upisa o kroju te majice, nek zna da komotno može broj manju uzet
  • Shop & Web Shop
    ↪Marley
    ajde marley prijavi se pa da i ti možeš odgovarat na pitanja vezana za shop u temi korisničke službe :grin:
  • Transferi - rasprave
    ↪CastAway1986
    upravo vidio :lol: sve najbolje njemu al realno trebalo bi mu se zahvalit i skinut njegovu plaću s tereta, pogotovo ako dođe marokanac
  • Transferi - rasprave
    šta je s Pericem? jel se da njega prodat? u kakvom je stanju, dokad ima ugovor?
  • Shit of the day
    ↪rioda
    sigurno je bio jako ponosan na sebe kad je smislio ovo
  • Transferi - rasprave
    ↪KristijanHR
    možemo i ozila vratit iz mirovine
  • Shop & Web Shop
    meni je super, biće stvari i sa grbom i bez, ne sekiram se

    ne treba ni grb na svemu stajat
  • 1.HNL 2024./2025.
    ↪Marcinko
    to je njima vrhunac mode, nema dalje

    8wl2ru.jpg
  • EURO 2024
    ↪Eduardo
    to im je bila kazna, nakon tog su krenuli bolje igrat da ga ne moraju slušat više
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    part 2: Nunez se zaletava sa stolicom prema kolumbijskim navijačima :lol:
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Darwin Nunez u fightu na tribinama na polufinalu Copa Americe
Home » javolimtebejako
More Comments

javolimtebejako

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo