• Sportski direktor GNK Dinamo Zagreb
    Zazivali smo banove na ljude koji su o Petku govorili neistine i omalovažavali čovjeka koji je već sada naša legenda sa kretenskim "bolikurčina" osudama, a iste nisu spominjali kada je dotični odlučio ostati i podići momčad iz pepela. Govoriti da netko nije u formi nakon 3 utakmice i zazivati da sjedne na klupu, a znajući njegovu povijest rješavanja utakmica je, najblaže rečeno, kretenizam.

    Ovo što je sve napisano o Mariću i prijelaznom roku...sve stoji i lijepo je vidjeti argumentiranu rasravu, na kraju dana će vrijeme sve pokazati.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Čak ni godinu, ima klauzula da može otići u siječnju u 10 klubova koji se nalaze na popisu, ako plate određeni iznos. Show program
  • UEFA Liga Prvaka 2024./2025.
    Zovu te Fenerbahce i Galatsasaray, nešto ne štima
  • Transferi - rasprave
    I svaki put napravi istu stvar, katastrofa...i ozbiljna dijagnoza
  • Transferi - rasprave
    Nek te je lajkao i naš dragi Patrik Pašalić, taman si možete tulum napraviti. Odskakutaj i ne gadite temu više. Samo mi nije jasno kako još nisi baniran jer samo crnilo bacaš i provociraš, ti i tvoji drugi profili
  • Transferi - rasprave
    bez vrijeđanja, dovoljno truješ sa apsolutno svakim upisom, skacem na tebe jer tvoja jedina svrha je provokacija i uvijek se pojavis kad onaj drugi profil zakuha
  • Transferi - rasprave
    Banana samostalno ubije temu i onda još dođe ovaj njegov alter ego da igra majmuna s druge strane, katastrofa
  • Transferi - rasprave
    Pa ja sam bio sretan kad ga je Čačke prodao.Daliban

    To je sve što si trebao reći. Svoje mišljenje stavljaš kao nekakav vrhovni meritum, daj prestani gaditi temu od ranog jutra. Rekao si što misliš i sjaši
  • Transferi - rasprave
    Uz dužno poštovanje, pametuješ apsolutno cijelo vrijeme i ne prihvaćaš Marića od prvog dana. Razbacuješ se Chat gpt izrazima da bi oblatio nešto što je dobro. Dinamov roster je ulaskom u LP dokazao da je dobar, sada se radi na širini. Sportski direktor je taj koji će odgovarati za sve ove igrače i poteze, a prema onome što je do sada radio - ima moje apsolutno povjerenje.
  • Transferi - rasprave
    Ispast će sigurno odličan jer je mlad, tek je došao na drugi kontinent, totalno drugačiji stil igre i tereni...može samo biti bolji i biti će
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ima tona nelogičnosti...zove ljude na koje nije računao ni kad su bili na nekom svom vrhuncu (Ćaleta Car, Moro i ekipa), a ne zove neke koje bi definitivno trebalo isprobati (Mišić, Bradarić..) i ne daje priliku dečkima koji su odavno mroali biti u prvom planu (Baturina, L. Sučić)
  • Transferi - rasprave
    Ma kakvi, Robben isto ne valja, ima samo lijevu
  • Transferi - rasprave
    Davno sam to rekao i to je istina..ali ovo kad se uzjebe i krene trovati svaku temu je baš previše
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Ovakve utakmice i dobro dođu da poslije trener malo lupi šakom u stol, posjedne nekog na klupu, pokaže autoritet, razdrma harmoniju...jer letargija je gadna stvar i ja sam se čak pribojavao i poraza, bez obzira što sam se nadao da ćemo ih razbiti. Sve je prema planu i čak i neloše pred tekmu s Hajdukom
  • 1.HNL - 5. kolo - Rijeka vs. Dinamo Zagreb - 01.09.2024. - 20.45h, Stadion Rujevica, Rijeka
    Ama nije riječ ni o otriježnjenju, pa derbi je to, u njima proradi inat, mi nismo toliko napaljeni..i opet je bod tu, ne razumijem tu silnu negativu, baš ne razumijem.