DRES Dinama - nekada, sada i ubuduće @Nolifer Jer je forsiranje. Mi jesmo HRVATSKI klub, uvijek bili i uvijek ćemo biti, od 1911. do 20000911. Ali ovo sad ispada, meni osobno, kretenski, u smislu VIDITE NAS MI SMO TOLIKO HRVATSKI DA TO NISU ISTINE KOLIKO SMO HRVATSKI.
A i s druge strane, kakve veze ima deklarirani hajdukovac Thompson sa Zagrebom i Dinamom? Kakve veze na kraju krajeva ima i Tomislav sa Dinamom i Zagrebom?
Dinamo nije hrvatska reprezentacija, Dinamo je klub iz Zagreba za kojeg navijaju Hrvati diljem svijeta. Sve ovo s Tomislavom mi osobno miriši na Croatiu i briju iz tog vremena