ne bi pretjerivao, dinamo je postojao i prije njega. Lamza, Belin, Cico, Zajec, Cvitanović, Da Silva... — NKDZ86
Prije bih rekao da ljudi ovdje vecinom zazivaju RPGa desno. A najmanje od svih zele gledat Rileta. — GeneralNapoleon
Ne slažem se. Ljudi su bili opčinjeni time što može trčat i proć pored suparnika. Do toga smo spali. — Daliban
Nisam ni siguran dal bi rade Jurisica ili nikoga. Stvarno ne znam na osnovi cega je toliko hajpan. — GeneralNapoleon
Ako se ne zavrsi taylor vjerujem da cemo po jurisica. Ocito je negdje zapelo izmedu njega i fradija kada to jos uvijek nije rjeseno — Crni86
Meni sve ajmo rec upucuje da ce Barisic bit novi lijevi bek. — Kastrator iz zasjede
