• Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo

    Andersona Costa bi radije nego Modrica u dinamu opet
  • 1.HNL 2023./2024.
    dinamo je kaznjen sa 700 eura za 5 komada pirotehnike.
    hajduk sa 26 500 eura za preko 100 komada pirotehnike i incidenta sa bocom.
    znaci da je samo za bocu dobio 15 000 eura.
    sramotno malo ...
    koliko kmece za nase penale mogu misliti koliko bi kmecali da im oduzmu gledatelje za jednu tekmu. jedinu stvar za koju su bolji od nas.
  • Statut GNK Dinamo

    pa recimo zbog pritisika ili nečega sad izglasa ovaj statut.
    I u trenutku kada vidi da ima 31 ruku predloži novi statut.
    Sada umiri glave, dobije ruke povjerenika, dobi suglasnost grada za stadion, i za godinu dvije kad krene izgradnja stadiona i velike cifre, promijeni statut i opet ubere desetke miliona.
  • Statut GNK Dinamo

    ne mogu biti birani u NO ili IO ako sam dobro shvatio.
    što bi značilo da ne možeš biti član skupštine i dio IO ili No kao do sada
  • Statut GNK Dinamo

    lako se to riješi, ali po prijedlogu ovoga, 70% će trebati za promjeni imena, grba, stadiona i vlasništva.
    Sumnjam da bi Barišić odobrio promjenu takvu.
    Nisam čitao prijedlog statuta, možda griješim, možda je i to navedeno u istom.
  • Statut GNK Dinamo


    To si bas i ja mislim.
    Realno možemo dobiti novi statut sada.
    Mumija može imati 28+3 glasa, većinu skupštine.
    Skupština glasa novi statut ssljedeće godine.
    Novi statut poništi većinu ovog 'sadašnjeg'.
    I opet izbaci sve i napravi po svom guštu.

    Kao u državi. Džabe nama novi zakon, kada zakon donose vladajući.
  • Sadegh Moharrami #2
    Kako se ovdje mišljenje o igračima mijenja to nisu istine.
    Jednu tekmu kiksa i odmah ga treba protjerati u Iran.
    Sljedecu tekmu spasi gol priliku i eto opet je super.
    Tekmu nakon toga odigra prosječno, opet drvlje i kamenje po njemu, najviše jer Rile ne igra ne beku onda.
    Tekma nakon toga, jedan asist i odmah je super.

    Da se razumijemo, meni je Moha uvijek solidan, Rile je malo bolji, ali Moha više nego dostojna zamjena, Možda i jedina pozicija gdje imamo dostojnu zamjenu za prvog igrača, približne kvalitete.

    P.S. Za Rileta su svi više manje i zbog toga jer je pravi plavi lav i miljenik navijača zbog svog fajta i odnosa s navijačima.
  • Bogdan Mihajličenko #15
    Pa dobro ljudi, vi ovdje sve pisete kao da je izvadio Mihku samo radi toga jer je navodno bio los.
    Izjava je bila da je zamjena bila takticke prirode.

    Izvadio lijevog beka
    Sredisnjeg veznog vratio na beka.
    Uveo napadaca / krilo.
    Uveo lijevo krilo, i original desetku vratio sa tog krila na mjesto desetke.

    Promijenio je taktiku tako što je uzeo centralnnog veznog i uveo krilo/napadaca.
    Da je Ljubo odigrao lošije ili nešto možda bi i njega izvadio.

    Odmah ste svi osudili jadnog Ukrajinca, a na kraju je odigrao korektno. Više krivice je iao Baturina jer se nije snalazio na lijevom krilu pa je više curilo zbog njega nego zbog Mihke. Kad je ušao Emreli, otišao je na lijevo krilo, Baturina u sredinu gdje je ipak igrao znatno bolje.

    Izgleda na ovom forumu ljudi ne znaju sta znače taktičke izmjene.
  • Sandro Kulenović #17
    uz petkovica, drmica i emrelija, dovodimo napadaca, i to ne za udarnu postavu.
    ili je moguce da netko odlazi, ili se nadam krecemo u formaciju sa dva napadaca.
    jer uz ovakve minutaze drmica i emrelija, jos jedan koji grije klupu je nepotreban totalno.
  • Bruno Petković #9 - KAPETAN!
    ajde da je fulao taj penal nebi smio ziv doci u zg nakon zadnja dva penala koja je fulao, narocito onaj protiv hajduka

    ima muda bome
  • Dinamo Zagreb 2023./2024. - O svemu pomalo
    prorocanstvo se nastavlja

    https://www.zonadinamo.com/discussion/comment/293353

    napisah da osijek pada sa 5 komada, nadao sam se svih 5 u njihovoj mrezi,
    ali izgleda da sam pre subjektivno protumacio grah ...

    idemo dalje!
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Igraci su u teskom psihickom stanju.
    NIKAD, ali NIKAD se nije javnost ovako zanimala za Dinamo, za igrace, a pogotvo prijelazni rok. Dodajte tu AEK i nerede u Ateni, losiji start u sezoni i svima je moral kritican.
    Ocigledno Jakir nije napravio bogzna sta, prve dvije tekme su bile moralni boost, nakon toga se vidi isti sistem kao kod Biscana i taj boost nestaje.
    Prerano smo otpisali Biscana, prerano smo dignuli Jakira u nebesa pa mu sad zamjeramo svaku losu igru. Treba vremena.

    Igraci su u psihickom stanju takvom da nakon greske i primljenog gola padaju kao da nisu nikad nogomet igrali. Nakon pola sata su se sabrali i poceli malo pritiskati.
    Nadam se da ce u svlacionici sad malo sabrati misli i krenuti igrati kao Dinamo, a ne kao Ponikve.
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    sve palo na jadnog mihku, a kretanje od Baturine po lijevoj strani kriticno, vidi se da nije krilo.
    Ocemo vidovica u drugom poluvremenu!
  • 1.HNL - 7.kolo - Osijek - Dinamo Zagreb - 03.09.2023. - 21:05h, Stadion Opus Arena, Osijek
    Ne znam da li bi pohvalio Osijek zbog odabira boja sjedalica, ili bih rekao da su idioti.
    Ovako izgleda kao da je poluprazan, zbog miksa plavih i bijelih boja majica gledatelja, i sjedalica.
    Ali opet, tako svaka poluprazna tekma moze izgledati kao ispunjen stadion :lol:
  • Transferi - rasprave

    zapravo i ne, jako veliki faktor je gdje ce igrati i protiv koga.
    ako je tako zasto svi igraci ne odu u s arabiju ili kinu prije 10 godina?

    tu kao pisemo kako trebaju odraditi ugovor za koji su placeni, a isto tako se uvijek pljuje po igracima koji odu igrati u kinu ili arabiju za pare ...