• Kladionica
    ajde vidjet cemo, ne mislimo isto haha, volio bi da sam ja u pravu cisto da ne moram popravni listic igrati :D
  • Kladionica

    Salzburg u 7 kola primio 4 gola, nije ni Benfica da bas ubija u prvenstvu toliko. Plus LP, prvo kolo, mislim da ce ic sigurnije...ne znam, ne losa kvota :D
    @Zagreb1992 e jebiga sad, kasno haha
  • Kladionica
    Inter 2 2.5kv
    Norwich-Leicester preko 10.5 kornera 1.8kv
    Benfica-Salzburg domacin daje manje od 2.5 gola 1.55kv
    Galatasaray-Kopenhagen manje od 3.5 golova 1.45kv
    Krka-Cibona 2 1.5kv
    =15kv
    Eto tko trazi parove nek izabere nesto, valjda ce proci ponesto :D
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Nevistic
    Mykha Sosa Sutalo Moharami
    Misic Bulat
    Vidovic Baturina Emreli
    Drmic

    Ovako nesto bi volio, ovdje su samo 4 promjene.
    Spike nema, mora netko na krilo, vjerojatni ce to biti Emreli.
    Misic ce igrati sigurno jer ne igra za vikend.
    Volio bi da Petko odmori i masakrira Rudesa u nedjelju, a Drmic svakako treba minute.
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    https://dubz.co/mc/864bf6
    Evo videa, najbolje se vidi od 25.sekunde na dalje
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    gledas tekmu ili netko drugi? Jel moguce da ovo nije svirao penal za Leipzig? Strasno
  • Transferi - rasprave
    majstore ako ne mozes desifrirati ono, onda je to samo tvoj problem. I tako neka ostane. I opusti se, svako dobro, od mene nema vise kom.na ovu temu ;)
  • Transferi - rasprave
    a ti si neki fascinantni forumas, zavidnih rezultata na svakom podrucju.
    Oprosti sto sam napisao poentu umjesto pouku.
    Oprosti sto sam napisao nauka umjesto znanosti.
    Ja sam ti jedan od onih sto zive u BiH, prelaze veliki broj kilometara za dinamo, te htjeli ili ne, ovisno o poslu i mjestu gdje rade, neke im rijeci udju iako nisu strogo hrvatske.
    Isprike ako me nisi mogao razumiti, nece se ponoviti jer vec spoznah da su ovdje svi komentari lektorirani.
  • Transferi - rasprave
    u pravu si, moja greska, bio sam uvjeren da mu je ugovor do ljeta 2024.
  • Transferi - rasprave
    dobro da je pod cvrstim ugovorom ispod 3m ne bi bilo rasprave, slazem se.
    Ali sad nije, i za 3mjeseca moze potpisati na ljeto da ide za 0, bilo gdje. Tako da ne vidim kako mogu dobiti 2 osim ako nije blizu potpisa i bas zeli ostati. Sto nije vjerojatno
  • Transferi - rasprave
    onda produzi i ne spamaj bespotrebno, kad vec ne mozes izvuci jasnu poentu. Ugodan ostatak dana doktore nauka
  • Transferi - rasprave
    a kaj to ti nije jasno, ha?
  • Transferi - rasprave
    jer je. Cao dubioze i doslovna shvacanja, daleko ce stranica napredovati sa "uzimanjem zdravo za gotovo" ;)
  • Transferi - rasprave
    ukoliko NE POTPISE 2-3 miliona?
    Pa koliko ce dobiti AKO POTPISE po tome? 7-9?
    Sta vam je ljudi, nije Bale u najboljim danima, kakva 2-3m.ako ne potpise.
  • UECL - 1. kolo - Dinamo Zagreb vs Astana - 21.09.2023. - 21:00h - Stadion Maksimir - Zagreb
    Ja bi volio da Petko ostane na klupi, starta Drmic. Petko je odigrao u 18 dana (od Osijeka do Astane u cet.je 18 dana). Sto je previse, a Drmicu treba minuta da podje trpati. Pa ako ne bude povoljan rezultat, mozes uvesti Petka u 45/60min. A i bez njega ocekujem da cemo pobijediti Astanu. Pa nek igra Petko sa Rudesom, pa vikend iza Hajduk.