ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ne možemo spojit više od 3 dodavanja prema naprijed. Ili griješimo u dodavanju ili u primanju lopte
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Orc123
    čak i sa Titrauijem mi se čini da fali još barem jedan.
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Dosta tromo i bezidejno za sada, ne uspjevamo nešto konkretno s loptom u nogama. Kakve dvije obrane Livija uf
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪Klenx
    Pa zato što nitko od glavnih igrača nije do sada dobio 2 utakmice odmora zaredom, a neki kao Mišić i Ljubo ni jednu
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ivanušec na klupi 2. zaredom, zanimljivo
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja prizeljkujem: Livi-Moha-Bernoe-Šutalo-Perković-Baturina-Ljubicic-Kaneko-Marin-Ivanušec-Petković.
    4-2-3-1 i spustit Baturinu niže da Mišić odmori, ako bude povoljan rezultat izvadit što prije Ljubu, Šutala, Petkovića i Baturinu. Ako se Bulat oporavio može i on umjesto Mišića pa Marin seli na klupu.
  • 1.HNL - 3.kolo - Dinamo Zagreb - Gorica - 05.08.2023. - 21.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Gurat prvih 11 protiv Gorice prije Aeka bio bi pucanj u nogu. Kao prvo imamo 4,5 igrača koji su u zadnja 3 tjedna praktički odigrali sve minute: Ristovski, Mišić, Ljubo, Šutalo, a i Miha je odigrao 80-90% minuta od kad je došao s time da ima već načeto koljeno. Uz sve to iza nas je 12,13 sati putovanja, mjenanje vremenskih zona i podloga na kojima su se igrale utakmice. Samo takav recept za ozljede.
  • Transferi - rasprave
    Ponovno Argentinac aktualan, po ovom novinaru naša ga ponuda najviše "intrigira". Svakako mislim da imamo manjak igraca na 6 i 8.
  • Transferi - rasprave
    ↪PlavaSlavonija86d
    Ma nije samo on u pitanju, od svuda dolazi info još od prije da Josip želi u Fiorentinu/Seriu A. Jedino što ima smisla je da želi u Seriu A ali u Napoli jer ne vidim zašto bi netko želio u Fiorentinu
  • Transferi - rasprave
    Iskreno ne znam zašto je Josip tako zapeo za Fiorentinu
  • Transferi - rasprave
    ↪marcio amoroso
    Po mom nekom fillingu postotci za odlazak: Šutalo 100%, Ivanušec 80%, Livaković 60% i Petko 20%. Idealan scenarij je prodaja Šutala, kupovina Kačavende(dolazak odmah) i Stojkovića(na posudbi do zime) i onda prodaja Ivanušeca na zimu.
  • Transferi - rasprave
    Ne znam koja je poanta pregovora s ovima kada je očito da škrtare i da to nije klub ranga u koji bi Josip trebao i zaslužuje preći. Da ne govorimo o tome da bi i ovih 14 miljki vjerovatno bilo rastegnuto na 68 rata. Čak mi se čini da je i štetno uopće pregovarati s njima jer onda dajemo do znanja ostalima da ga mogu dobit ispod prije traženih 20-25m
  • UCL - 2.pretkolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 02.08.2023. - 16:00h - Astana Arena - Astana
    ↪bbb medimurje
    ovih 15tak minuta najbolji na terenu, od ostalih Miha i Livi odlični ostali...
  • UCL - 2.pretkolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 02.08.2023. - 16:00h - Astana Arena - Astana
    Bernoe jako dobar danas
  • UCL - 2.pretkolo - Astana vs Dinamo Zagreb - 02.08.2023. - 16:00h - Astana Arena - Astana
    ↪Mr Anderson
    Gledam ga od početka poluvremena, svaki duel izbjegava, radijus kretanja 10 metara a igra mu se samo kad je situacija takva da bi lopta mogla doći njemu u noge. Na sreću ovo je prvi puta da je u takvom raspoloženju ove sezone ali viđali smo ovakve partije zadnjih godina. Jednostavno se vidi da mu se neda
Home » hardek
More Comments

hardek

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo