• Transferi - rasprave
    Jebeš mi sve dragi moji zonaši, Tomo Ničota nešto objavi i opet se tu hvatate i ulazite u iste rasprave.
    Lik ima informacije (i znanje o nogometu) kao i mala Marica o krivom pimpeku.

    Nit je on novinar klasni, nit on ima informacije.
  • UEFA Liga Prvaka 2023./2024.
    Stones i Dias ove godine kriminalni. Pogotovo Dias kad ga crnci jure. Prvo Liepzig, sad ovo. Ne mozes vjerovat koliko jedan stoper može past.
  • dZG - Marketing & Društvene Mreže
    Ako je trošak ovoga bio 50,000€superhik

    Da li je ovo odokativno ili potvrđeno približno?
  • 1.HNL 2023./2024.
    Dvije utakmice bez gledatelja bi imalo smisla da su još dodali zatvaranje Poljuda do kraja sezone.
    Sramota.
  • 1.HNL 2023./2024.
    Pavić je ogroman plus za nas, ogroman minus za njih.

    Pljuvačka svim osobama koje se aktivno i profesionalno bave sportom i sportskim biznisom/menađmentom.

    Običan politički pijun je izabran i to je za nas odlično. Poprilično sam siguran da adekvatnog znanja nema.
  • Dinamova revija - klupski mjesečnik
    Tip tiskare za mjesečnike je Radin.Mali dioničar


    Ma ima ih dosta koji se bave, Radin možda i je najpristupačniji. Taj biznis ponekad ni ne treba reklame pa nije ni čudno da su to sve firme za koje mi nismo čuli javno.


    Treba postojati dobar razlog zašto bi se kupovao, a to može biti samo ekskluzivni sadržajCosey

    Prvi bi ga kupovao da uz njega dolaze posteri, razglednice i slične stvari. Pogotovo kad bi se izdavao na kvartalnoj razini pa bi ta duplerica koju mogu naljepit u ured na zid imala i veću važnost.

    Štoviše, da se klub približi i navijačima jer prikazi nekih scena navijanja u posterskim izdanjima bi se sama prodavala. Tko nebi volio imat na zidu navijanje igrača i navijača u Londonu na tekmi protiv Chelsea.


    Prijedloga će bit puno i po meni odlična ideja.
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | IO | NO
    Opis posla je otrpilike operativni posaoPop corn

    Ako će ga kolega Sanjin radit kao što je radio zadnjih mjeseci, a isto kako je radio i svoje knjige, nema sumnje u odabir :wink:
  • Gabriel Vidović #10

    Popravio se kako je odmicalo kraju, ali da. Sve stoji.
  • Gabriel Vidović #10
    Dobra partija, volio bi ga vidjet više oko vrha 16m

    44 točna dodavanja na 90%
    7/10 duela
    2 šuta u okvir
    4 pretrpljena prekršaja te 9 izgubljenih posjeda što je puno i dalje ali olakšanje nasprem 15 po tekmi od Hoxhe.

    Dobra tekma, može on i bolje, nadam se da je dobar uvod.
    Zaboravljamo da je skoro godinu mlađi od Baturine.
  • Kladionica
    Inače sve veće uplate za bosansku ligu pratite na wwinu, imaju svoje ljude koji prate samo bosance, znam da kad izlazi lista sudaca pocetkom tjedna, ni ne mozes odigrat neke vece novce dok oni ne odobre...
  • Transferi - rasprave
    Ako je najbolji u ligi, ne znači da nema prostora za napredak. To više govori o golmanima u ligi i njihovoj igri nogom.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Ne znam što se treba dogoditi da bar sami sebi kupimo mir. Zbilja ne znam. Vi mi recite.Tongo Doumbia


    Za početak, da se ne sramotimo u Europi s 5 komada, da dobivam flashbackove iz ere notornog kriminalca i brata mu.

    Poslije toga da mu barem dvije zamjene od njih pet imaju smisla.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Naš najbolji igrač protiv Hajduka u onom porazu.
    Onda kao i ostatak ekipe pada u potpunosti.

    Ne znam koliko vama treba vremena i utakmica da vidite da Jakir nije trener za Dinamo. Nit će ikad bit.
  • Trener - Sergej Jakirović
    Vidović (Srećom samo posudba)Captain America

    Objasniš mi kako je moguće da je Vidovic bolje igrao kad je došao nego sad? I kako je moguće da su svi igrači pali u njegovom mandatu?

    Ili je za to netko drugi kriv?
  • Hrvatski nogometni kup 2023./24.
    Još jedna odlična partija našeg "najboljeg" mladog suca koji je zaboravio učinit ono o čemu bruje zadnje dvije godine sve sudačke organizacije.

    Nebitno pao gol ili ne, ali ovo su osnovni elementi suđenja i napuci koje dobivaju svaki ponedjeljak.