• Transferi - rasprave
    Mislim, ja znam da smo svi jednom počeli na Zoni, ali miša mu vi novi bar pročitajte koju stranicu prije... Ponekad dobim dojam da su se neki padobranci i kvazi menadjeri registrirali samo da lupaju bezveze.
    P.s.- zašto nije već objavljeno da Brodić sjedi u svlačionici i razgažuje si nove kopačke? Kaj nije to riješeno odavno?
    Doveo Menala.
    Od kud? Iz svlačionice?
    Zagi
    Ma bio je navodno već na izlazu iz Dinama pa je Jakir vrisnuo da mu treba i vratio ga. Vidimo po količini korištenja koliko ga je jako trebao...
    Baš Jakir ima hrpu glupavih odluka, al dobro... Ovaj prijelazni rok neću smirivati @Orc123 da imamo vremena do kraja prijelaznog roka jer su pojačanja već trebala bit obznanjena ako ne i potpisana
  • Transferi - rasprave
    Na ljeto bi, naime, Plavi u svlačionici trebali imati mlađahne snage Čavlinu, Stojkovića, Kačavendu, Baturinu, Živkovića, Sučića, Perkovića, Vidovića (otkupi li se njegov ugovor od Bayerna), Rukavinu, možda i Šotičeka i Krivaka. I to bi bio lijepi kapital za budućnost."wolfgang14

    Prva stvar, naježim se na pomisao hrpe klinaca jer se sjetim zašto smo završili u ligi za bedaka.
    Zbog ovog boldanog to novinar piše, mamićeva tehnika...
    Drugo, Brekalo je dobar i na posudbu do ljeta, donjet će obilat doprinos tituli, a ostat ćemo na Stojkoviću i Rukavini... Ne vidim minus nikako... Nedostatak vizije...
  • PANINI | albumi i sličice | Razmjene
    nije fer, ja bih isto upoznao majkija, al nisam aktivan forumasAntonio bbb

    Nemoraš biti aktivan forumaš, samo kupi sličice i pitaj za vrstu čipke na vjenčanicama :rofl:
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Ja sam isto malo sad pogubljen jer po ovome iz statuta sam skužio do kraja kalendarske, a to je ono, za osam dana. baš bi sve pojednostavnilo da su jednostavno kalendarske godine u igri i da svi početkom godine obnavljamo članstvo.. al, ja ću tu mudro pustiti sve vas da izrešetate temu pa ću valjda dobiti odgovor :snicker:
  • Statut GNK Dinamo
    Povjerenici više ne ulaze u skupštinu.xavier

    ma to mi je jasno, al još uvijek imam traume i volio bi rađe biti kod nekog "našeg" povjerenika..
  • Shit of the day
    Ma meni ne smeta kad se povuče tu i tamo kvalitetna paralela ili komentar, ali da, pisalo se o Prijovićki ili nasadima krumpira netko će uvijek zakačit neku glupost koja nema nikakve veze s temom al ima sa njima. Zato kužim zakaj ekipa šizne na to
  • dZG - Članstvo & Godišnje ulaznice
    Okej znam da maltram al da li se mogu prebacit kod drugog povjerenika.. jel to uopće izvedivo?
  • Statut GNK Dinamo
    Kakvi ste vi kraljevi momci.. svaka čast na ustrajnosti i strpljenju! Vas nekolicinu treba uklesati negdje na stup od tribine sjever
  • Geopolitika
    Zasto se o ovome raspravlja na temi geopolitika ??Nino Bule

    @Droljo je sve započeo! Svi prstom uprite u njega u vičite shaaaame!!!
    Šalim se bratko :lol:
  • Transferi - rasprave
    Ja im ne bi platio 2 milje za njega, a za svakog slijedeceg kojeg Slaven zeli kod nas postotak bi bio 60% buduceg transfera. Isto i za Rijeku i za Maribor,Efes Pilsen
    tako je. tako bi se trebao postaviti Dinamo prema svima koji ga misle omalovažavati ili glumiti pijavice. Lijepo reć kakvi su ubuduće uvijeti za suradnju naših klubova i doviđenja..
  • Upravljačka Tijela | Predsjednik | Uprava | NO
    kužim ja vas za hdz.. nisam zaokružio te hohštaplere nikad niti ne mislim, ali meni vam je svejedno iz koje su stranke tako da mi ovo "ali hdz je hdz" ništ ne znači. nemoguće nam je da bude zabrana članstva u strankama pa tako se i ne zamaram da li je i u kojoj je stranki...
  • Geopolitika
    okej, al ponavljam, nitko ovdje nije napisao ništa kad se naredilo micanje križeva.. tada je to bilo u redu. i ako je 90% kršćanskog stanovništva, čemu onda micanje? to se doslovno radi zbog te današnje kulture otkazivanja i isključivosti. zvuči bedasto al je tako. U nekim vrtićima se kod nas prestao slaviti Božić, jer ima dijete, dva koje je druge vjeroispovjesti, pa da se njima ne povrijede osjećaji, slave se "blagdani", "praznici", "zima"... a ovih ostalih 95% u vrtiću ko šljivi.. to je čisto gubljenje identiteta, i bez obzira koliko ti se čini da nemože jedno micanje križa to promjeniti, o i te kako može. Nemože tebi, danas promjeniti. ali ako nećeš gledati nigdje taj križ 50 godina, neće ti više nikakvu vrijednost ni predstavljati. pa nije se komunizam bezveze borio protiv nečega "što nema nikakvu vrijednost".. vjerski identitet i moral koji nosi sa sobom je ozbiljna prepreka izgradnji slijepog i gluhog, poslušnog društva.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Ja sam više od vina pa se opskrbljujem Kozlovićima i Puhelekima, a ima i tu domaćeg sa Fratrovca
  • Trener - Sergej Jakirović
    a stari naš Mirkec je malo odmorio kapke.. netreba se ni naprezati kad vidi da je treća svijeća...
  • Geopolitika
    Boss radi se o tome da nisi tako komentirao kad je u Americi naređeno skidanje križeva iz javnih ustanova... Nemoj se onda čuditi što neki reagiraju kad komentiraš sad kad se vračaju križevi. Ja samo znam da su temelji Europe izgrađeni na katoličanstvu i da je iz tog jedinstva, jer mogli smo biti različiti po bojama, jezicima, rasama, izrasla Europa koja je postala poželjna destinacija za život ostalim istočnim zemljama. Taj katolički identitet je puno puno jača moralna i ljudska vrijednost nego danas ljudi žele priznati. S razlogom je krunica bila obilježje 99 posto branitelja u domovinskom ratu. Možete vi to relativizirati, ali činjenica je da je branitelji nisu imali zečije capice oko vrata, nego krunice. Za nas Hrvate je to bitna stavka, pa i za Europu, kad prizna da su svojim liberalno/marksističkim stavovima narušili ljudska dostojanstva i moralne vrijednosti... s razlogom ljevičarski mentalitet slobode (koja je bazirana na oduzimanju slobode drugome) ne može opstati dugoročno..