Trener - Sergej Jakirović ma slažem se u biti s tobom, ali većina ovdje ne smatra da je on najgori na svijetu, nego da nije ničime doprinjeo u Dinamovoj igri. Ova taktika "miš bijeli sreću dijeli" je sramotna za Dinamo. Nema igrače za ligu prvaka? Pa ok, al onda ne očekujem da se sramotiš po Konferencijskoj.. Što se tiče taktike, pa više mi je glupo ponavljati, ovi koji njega brane, brate mili svi smo već rekli da uz Mišića mora imati Sučića i zamjenit im pozicije ili imati Mišića i Ljubu jer mu Ljubo trči ko pes i stalno otvara opcije i daje se više prostora Mišku za njegova proigravanja. Bulat mora ulaziti u igru kad vodimo tipa 2 nula jer je onda konstanta opasnost za još golova pa se protivnik mora dalje braniti, nikako ne Bulata stavljati u prvu jer ne igra vezu! Protiv slabijih protivnika stavi više Maxa u obranu jer može odigravati duge lopte, kad se branimo drži nutra KTC-a, Perića i Šutala i koga sve ne. S lijeve strane nam je i dalje najbolji bek Miha, al ajmo dalje u ovom krnjem kadru izigravati baje jer nije cmizdrio nakon poraza.. Jakir mi je bio top trener, zagovarao sam i ja njega.. ali ja ću za razliku od ovih odvjetnika reć da sam se prevario jer nije trener za ovu razinu. Njegov mentalitet će ga uvijek štopati da napravi nešto na klubovima veće razine. A što se tiče formacije, ma i to je već prežvakana tema.. uopće netreba igrati sa krilima jer ih nemamo. I kad dođu Stojković i Kačavenda isto ih nećemo imati jer je to nije njihova apriori pozicija ali će je krpati.. neka ostane sada trener, šta sad, al neću glumiti da je sve bajka kad je ovo baš loše za razinu Dinama. Ne trebamo žmiriti samo da opravdamo simpatije prema njemu. Nemam problem ni da nam svima začepi usta i postane najbolji trener svih vremena u Dinamu. Tu ću svoju glupost prihvatiti objeručke ako se tako na kraju pokaže...