ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2024./2025.
    Veldin Hodža novi je igrač Rubina iz Kazanja! Sukladno najavama, 21-godišnji riječki vezni igrač stavio je autogram na vjernost ruskom prvoligašu gdje je dočekan kao važno pojačanje, dok će klub s Rujevice u isto vrijeme na svoj konto uprihodovati blizu tri milijuna eura, nešto manje od njegove vrijednosti prema Transfermarktu (3.5). Bit će to još jedna važna financijska injekcija kojom će Rijeka praktički zatvoriti svoj budžet nakon odlazaka Ivanovića, Labrovića, Pjace, Obregona i Krešića.

    https://www.novilist.hr/sport/nk-rijeka/veldin-hodza-potpisao-za-rubin-iz-kazanja-evo-koliko-ce-rijeka-zaraditi-od-prodaje-svojeg-veznjaka/
  • 1.HNL 2024./2025.
  • 1.HNL 2024./2025.
  • 1.HNL 2024./2025.
  • 1.HNL 2024./2025.
    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/ove-hrvatske-igrace-jos-uvijek-se-moze-dovesti-besplatno/2597205.aspx?index_ref=rubrika_sport_prva_m

    ebd31c7d-6cda-4d17-b75b-58bb540890fd.jpg

    Ima tu zanimljivih imena. Ne toliko za nas ali za druge hnl klubove bi se našlo.
  • Igrači Dinama na posudbi u drugim klubovima
    ↪mokoxax468


    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/osijek-vraca-cavlinu-dinamu-evo-kada-bi-se-mogla-prekinuti-posudba/2597218.aspx?index_tid=562587&index_ref=rubrika_sport_prva_m
  • Transferi - rasprave

    Pierrot u Aeku (3m odšteta).
    Ajde da završimo i tu trakavicu. Mislim da se 100 puta spomenuo ovdje i u scout službi.
  • Samy Mmaee #13

    Sretan rođendan Mmaee! :strong:
  • 2.HNL



    Ivor Weitzer prošli i ovaj vikend zabio golčine za Opatiju! :fire:
  • Dinamo Zagreb 2024./2025. - o svemu pomalo
  • Josip Mišić #27 - KAPETAN
    Prema liječničkim prognozama Mišića čeka barem 10 dana pauze, što znači da će Derbi sigurno propustiti, a i dalje biti upitan za Bayern. Međutim, Dinamov trener još se nada da bi Mišić mogao biti spreman.

    "Dobra je situacija s Mišićem, bolja nego što smo očekivali. U utrci smo s vremenom za Derbi, vidjet ćemo što će biti. Nećemo riskirati, imali smo neke situacije prošle godine s takvim ozljedama i loša iskustva, ako bude upitan i ne bude spreman, bolje NE nego DA.", kazao je Sergej Jakirović, koji će u idućih pet dana usporedno strepiti za Mišićevo zdravlje i tražiti mu laternativu.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/stogodisnjak-slavio-protiv-cudnog-dinama-igraci-koje-ne-poznaje-tm-prvotimci-se-fotkali-ali-igrati-nisu-smjeli/134771

    Tako smo imali priliku vidjeti stanovitog Falloua Fayea, 19-godišnjeg Senegalca, koji je već neko vrijeme u Maksimiru, ali tek bi sad mogao biti registriran. Omaleni Lucas, zatim Eduardo, valjda Brazilci, Ukrajinac Renat Gardelesko, zatim Jakob Schony... I još nekoliko, široj javnosti, nekoliko ne baš poznatih igrača. Neki su tek na probi, neki su izgledali kao da im nogomet nije osnovna zanimacija u životu.

    Od onih poznatijih, igrača prve momčadi ili onih koji su blizu prve momčadi vidjeli smo tek trećeg vratara Ivana Filipovića, Leona Jakirovića i Patrika Horvata. Ali, ajde, predstavio se Jan Oliveras, lijevi bek, koji je nedavno došao iz Rome. Teško je, naravno, u ovakvoj utakmici izvoditi neke zaključke, no, mladi Španjolac 'ima nešto'.

    "Vidi se da još ima fizičkih nedostataka, ali želimo ga što prije dovesti u natjecateljski ritam.", kazao je Jakirović.
  • Bivši Igrači & Treneri
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    ↪Miro Vugrinec


    Da je pravi trener Perišić nebi trebao biti niti pozvan.
    Da je trenutno realna situacija Perišić bi trebao biti sretan da je pozvan ali da bude motivator i da ne ulazi u igru.
  • 1.HNL 2024./2025.
    https://www.transfermarkt.com/marco-djuricin/profil/spieler/92989

    Pred 2 dana raskinuo ugovor s Rijekom.
    To su sve one Palikućine "igračine".
Home » Nogo
More Comments

Nogo

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo