Ja se samo nadam da će dečki dati sve od sebe i pokazati kako se bori za ovaj klub!
Ako bude i x ili poraz, a dečki ostave srce na terenu onda mi neće ničega biti žao.
Mi možemo, mi trebamo pokazati tko je gazda na Maksimiru jer mi smo DINAMO!
Sretno plavim lavovima večeras! :fire:
Volio bih Bernauera vidjeti na šestici uz Mišića i Baturinu. Mislim kada se oporave Mmaee i Ktc da bi Berni mogao igrati ovu poziciju radi agresivnosti i dugih lopti.
Odlična tekma! Bjelica je podigao momčad i vidjelo se žara, trke i momčadskog duha.
Samo da krene Roga i Cordobu i gdje će nam biti kraj.
Torrente :fire:
Meni je dovoljno bilo kada je rekao da na svim utakmicama ide na pobjedu, bilo u našoj ligi ili ligi prvaka!
Tu se vidi gard pobjednika!
Neno, povedi nas! :fire:
Od 15h pratite uživo konferenciju za medije na kojoj će klub predstaviti novog trenera Nenada Bjelicu. Također trener će najaviti i sutrašnju utakmicu protiv Lokomotive ️
Konferenciju za medije pratite na našem YouTube kanalu