Hrvatska nogometna reprezentacija ako pitaš za Špacu - nikako, ono je bilo bezveze, forsirano, nimalo smiješno.
a inače - stručni komentatori koji nam tumače kako je Matanović brži igrač od Muse, samo floskule, a ništa informativnog i sl. prebacivao sam kanale, nisam mogao u komadu gledati, ako sam propustio nešto pametno, moja krivica.
Vlado Boban mi je čak i dobar inače, ali u cjelini mi je to jednostavno loše i neprirodno. znam da se o ukusima ne raspravlja i da se razlikuju, ali ovo nikak nije po mom.