Stadion Maksimir grad i vlada koji financijraju, stručni žiri društva arhitekata koji ocjenjuje projekte. "joj, pa moramo imati sva sjedaća mjesta, znate, za obitelji kad dođu na reprezentaciju ili koncert, blablabla"
s obzirom da još nijednom u javnosti nisam vidio da se spominje stajaća tribina, ovo mi se čini kao način da se "na mala vrata" to implementira. nemam ja niš protiv stajanja, naportiv, ali nigdje nisam čuo da je klub komunicirao tu ideju prema onima koji financiraju projekt ili da je to u opisu budućeg stadiona, pa na temelju toga zaključujem.