ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    ↪LA BOMBA
    to je to, to bi bio taj prijelazni rok! Riera i bivši igrači Rudeša, juniori hajduka, kako se nitko toga nije sjetio?
    nemrem ja to više čitati.
  • Novi trener Dinama v2 2025/2026
    nakon kraja prošle sezone Riera sjedio u sat i po udaljenom Celju i čekao na poziv. Poziv nije nikada došao. — LA BOMBA

    a onda je Riera bio besplatan pa je samo trebalo nazvati ili bi dinamo trebao platiti 10 mil eura i prije 5-6 mjeseci? taj ugovor koji ga veže za Celje je potpisao u međuvremenu?
  • Zona Dinamo Predictor || Dinamo - Celta (4.kolo UEFA Europa liga 25/26)
    Dinamo - Celta 2:1, Ljubičić
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    desetljeća u kojima se dinamov navijač nije osjećao dobrodošlo na svom stadionu su ostavila traga. stare navike teško umiru i ako je nekad bio čovjek čudan, našmrkana glavata spodoba, kuhačica kave i slični, dinamovac je zaboravio kako je to reagirati na nešto što ne ide dobro bez ciničnog komentara, otrovne uvrede, ruganja. a zašto? @Klenx je dobro dijagnosticirao - jer još nismo kao zajednica prihvatili da je to naš klub, da su to naši ljudi, treneri, igrači. neki u većoj mjeri jesu, neki u manjoj, neki nikako, ali općenito smo još daleko od onoga gdje bi trebali biti.
    i tu je paralela s drugim klubom koju je povukao, a ne u svim onim drugim segmentima kojih ste se uhvatili gdje smo neusporedivi. nije istina da se o stvarima koje nisu dobre ne može pisati bez spominjanja majki, tjelesnih nedostataka, porijekla i natjecanja u kreativnom izmišljanju uvredljivih nadimaka.
    toliko smo iznad svih da ih prezrivo odbacujemo kao nebitne, pa ih se ne isplati ni vrijeđati, ali s frustracijom se ne znamo drugačije nositi pa onda nisko udaramo po svojima? loše igramo, imamo manjkavosti u kadru, propustili smo dati priliku nekim igračima, neke utakmice su jako loše pripremljene. o tome se da pisati i na konstruktivan način.
  • Trener - Mario Kovačević
    ↪Pacho

    Ovo treba na drugu temu jer je to izjavio Kule, a ne Kovačević.
  • Shop & Web Shop
    cul ikad nauciti postavit sliku — NerminB

    Sg-u-Vcr-CTFew4i-GK1leeig.png

    i samo staviš taj link ovdje
  • Ulaznice - aktualno
    ZD4 se drži za goste i UEFAu, zar ne? to bi se onda moglo pojaviti u ponudi sutra, nije li tako bilo i protiv Fenera?
  • Hrvatski nogometni kup 2025./26.
    ↪Ijayi Atiemwen
    dat će sutra, pa u Puli 50%
  • Trener - Mario Kovačević
    Pozdrav svima, nisam pronašao temu za nove članove — PričuvniDojebnik

    Postoji tema na linku ispod ako želiš nešto više napisati o sebi
    https://www.zonadinamo.com/discussion/59/kutak-za-sporni-trenutak-kutak-za-predstavljanje/p1
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪NitkoBitan
    pa onda pomogni suigraču da tom glumom iznudi karton i ukradi još koju sekundu. kad se jedan tako valja po podu ista korist kao i kad jedan ide u presing. dogodi se nekad da ti uspije kao Mandži finalu SP, ali uglavnom ne bude niš od toga.
  • UEL - 4. kolo - Dinamo Zagreb vs. Celta Vigo - 06.11.2025. - 18.45h - Stadion Maksimir
    Nisam bil pijan ni napušen. — Mikina lijeva kopačka

    Vozio sam prema gradu 120 na sat. Nisam bio pijan, ni napušen. Čist kao ruža sa suncem u očima. Vozio sam prema gradu 120 na sat.
  • 1.HNL 2025./2026.
    Niti jedan suigrač mu ne prilazi da mu pomogne a kamoli da progovori sudcu nešto. — Kujtim Shalla

    mene to više brine nego tko brani, tko igra krilo, a tko beka. dok se to ne riješi nema igre, automatizama i svega ostalog.
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪Tvrdica McTvrdi
    pa na terminu sam navijač jedne strane ovisno o markeru, mijenja se od tjedna do tjedna, ali adrenalin proradi zbog toga kaj nedaš na sebe osobno i svog suigrača. to u sebi imaš ili nemaš, a ovisi i o odnosima među igračima. nije Lasickas krenuo prema Mišiću jer navija za Rijeku od rođenja, a nije ni jer je strašno pametan i proračunat pa je htio isprovocirati karton.
    mlake reakcije naših igrača imaju neke druge razloge. netko je Dilaver ili Ristovski, a netko jednostavno nije.
  • YouTube | GIF | Slike | Vicevi | Zabavni Topic
    zadnje pitanje i Crouchov komentar su najbolji :lol:

  • Juan Córdoba #70
    ↪nemapredaje

    desna strana RPG-Cordoba loading...
    :scream:
Home » Sajla
More Comments

Sajla

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo