ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Ulaznice - aktualno
    Vjerojatno je previše zbrda zdola prijedlog, ali danas razmisljam - S obzirom da smo uveli isključivo online prodaju karata, izrazito je lagano popratiti tko je bio na kojoj utakmici, sve je spremljeno online

    E sad, s obzirom da ćemo na otvorenju Kranjče ukoliko nam dođe netko bez navijača gdje otvaramo i kavez imati svega koju tisuću slobodnih mjesta za prodaju, kako bi bilo da se da 1 dan prvokupa prednosti onima koji će ovu polusezonu doći na manje tekme (Vz, Rudes, Istra, Gorica...)?

    Relativno lagano za provesti, a po meni čovjek koji će u 11 mjesecu doći kisnuti na Varaždin više zaslužuje svjedočiti otvorenju nego kauč navijač koji se sjetio da može ići na tekmu Dinama tek kad igra na modernom stadionu
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪SAS1987
    sam nemojte Majkija zvat
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Sunderland u Europa Ligi :fire:

    Bas mi je drago zbog njih
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪pešća
    Tako je. Bonus ako bi gosti bili Slaven, Varaždin, Gorica, Loksa i slični, da popunimo i kavez

    Za otvaranje stadiona nam treba 35 000 nabrijanih navijača, a ne ekipa koja bi došla pogledati Real , Barcu ili tako nekog, ista ekipa koja bi pitala ima li ulaznica za Istok
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    ↪ZrnTSCHeZ
    potpis. Ne kužim kako ljudima na proslavi Tovari mogu uopće biti u glavi

    Dovoljno ki idu na jetru većinu godine, nisam si dopustio da mi unište i slavlje
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ↪Sibirski plavac
    Čovjek je bez beda pogodio stadion Sturm Graza i Bastie (2. francuska), a cvit Mediterana je stavio u Sloveniju

    Hajduk je irelevantan izvan Hrvatske

    Koliko siluju medijski prostor, covjek bi pomislio da su bok uz bok River Plateu i Borrusiji Dortmunt po statusu u svijetu. Realnost je da je više ljudi čulo za Sabah iz Azerbajdžana nego njih
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Nije krucijalna stvar, ali s posjetom od 201 207 ove sezone prema TMu također smo prepišali i Beogradske četnike koji imaju posjetu 199 590, iako su znali dijeliti đaba karte
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Prije smo se uspjeli rješiti Mamića nego "i opet i opet"
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    ↪NitkoBitan
    puno premalo, pogotovo na početku

    Fala Bogu, bijele dresove nisam vidio
  • Dinamo Zagreb 2025./2026. - O svemu pomalo
    Trebamo pojačanja na radicevima, pjeva se dalmatinac sam
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ljudi sjede i na dijelu ZG bez stolica?
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Mogao bi danas sjever bit 50% jači nego protiv Varaždina ak bude sve dobro, imam dobsr predosjećaj
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    Kaj se mene tiče nek igraju kao Šafin Varaždin , jos bokje

    Pun mi je k više Southamptona, Burnleya i ostalih yo yo klubova. Hoću Wednesday, Bardford i Swansea u Premier Ligi jbt
  • 1.HNL 2025./2026.
    ↪fakin
    naravno da da

    Ja u ponedjeljak planiram 300 eura speceraja napraviti
  • 1.HNL - 36. kolo - Dinamo Zagreb - Lokomotiva - 23.05.2026. - 18.45h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Kako jedva cekam nakon tekme i proslave u plavim obilježjima doc u grotlo lokalnih tovara na Radicevim danima kasnije, uff
Home » Hnlovac
More Comments

Hnlovac

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo