Grad Zagreb Apsolutno. Po meni bi neki cilj trebao da se ako ništa ljude na potezu Istok-Zapad što boljim vlakom potakne da se ne voze autom
Logično je da netko tko ide iz Jelkovca radit u Novi Zagreb to ne bu koristio
Ono kaj se još mora napraviti (a to Hž odugovlači) je da se na Savskoj naprave postaje i da ljudina iz Novog Zagreba postane lakše ići do Zapada ili Istoka krakom pruge kroz Savsku
Također, između Glavnog i Maksimira se može uz Branimirovu staviti još jedna postaja jer je taj dio gusto izgrađen a ljudima se ne isplati ići na vlak jer su obje postaje izvan radijusa hodanja
Slažem se i s Mihaelom, ok zna u Hžu bit gužve ali se bas kao gospodin osjećam kad se vozim vlakom za razliku od tramvaja ili busa gdje mi je fora samo janpi u 2 ujutro se vozit