ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma nisam opce toliki skeptik oko U21 izbornika Olića.
    Radio je solidne selekcije. Isprobavao sve zivo u nedostatku talenta. Nije se libio zvat totalni no name. A igra nam je cak i smislena.

    S obzirom da nemam iluzija da ce izbornici bit Bjelica, Ivan Leko, Jakir ili netko iz tog ešalona. Mogli smo i dosta gore proci..

    Uostalom, sta ne kruze neke bapske priče po novinarskim krugovima da se Kustić s Bilićem dogovorio?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Panamu ako dobe u hendikepu će se nekako dotegliti do drugog kruga uz uvjet da nas Gana ne naguzi.

    Sve poslije toga je previše za ovu kopiju selekcije iz 2002.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    10 centralnih veznih
    7 stopera
    3 golmana

    I koga uvest kad ne ide?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Jebes stopera kojemu je glavna vrlina:

    DOBAR JE PREMA NAPRIJED!
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Eh placame ceh neiskustva v obrane. Mladost ludost. — Facke

    Kojeg neiskustva??
    Gvardiol - 4. natjecanje
    Šutalo - 3. natjecanje
    Stanišić - 3.natjecanje
    Pašalić - 4.natjecanje
    Livi - 5.natjecanje

    Vuškovic je jedini debitant
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ne znam dal da se divim ili zgražavam.
    Nikakva igra, umrtviš engleze pa opet najsporija igra na SPu i onda daš ovakva 2 gola..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    U HNLu bi 10 minuta ovo gledali i onda vadili frameove kak im paše..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma ova tehnologija je cudo
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kakav amaterizam..

    KAKO TI KANE MOZE OSTAT SAM NA KORNERU!?
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Malo previše serete, nismo uopce losi, igramo s jednim od prvih favorita, a dobili smo gol iz glupog penala. — Jos-Optimus

    Pa Englezi igraju u leru..
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Čini mi se kako je Kane pokazivao na Livija i ovaj pod pritiskom išao gledati — superhik

    Sta se ne aktivira ovo automatski ili?
    Daj nek se netko pametniji javi hahah
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Kako nama tako i svima. Sami smo si krivi, odnosno Joško je kriv. Da je bilo obrnuto isto bi borbene lupali.

    Ne treba glumit magarad uvijek.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Procitao sam na ESPNu da je Gvardiol prvi utrcao i onda izbio loptu.
    Vjv je grafika kriva.
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ma ovo sad sve ide automatikom. Neš su našli. Nemreš protiv tog.

    Najsporiji smo na SP. Nešto ce se opako morat desit da se ovo okrene.
  • KK Cibona
    Da

    ↪Zagreb1992
Home » emilperska
More Comments

emilperska

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo