ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Nakon bezbroj odlicnih utakmica sa 4+ golova ti ostavis ovakav komentar nakon jednog neodlucenog? Zbog ove tekme mi nismo favoriti protiv Rijeke u kupu? — CerealKiller

    Čitaš što želiš čitat..

    Napisao sam ranije. Rijeka je jedina europska momčad s kojom igramo nakon Genka. Od 2 susreta u 2026. dobili smo ih 0 puta + danas su bili slabiji za 3 startera.

    Svakako poziv na veliki oprez prije kupa na pampersu.. Kompetitivna momčad koja jako dobro pliva u kup natjecanjima gdje nije važna širina klupe i dugotrajna forma nego taj 1 moment.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Moramo imat na umu da je ovo Rijeka bez Fruka kao kapitalca i jednog od 3-4 najbolja HNL igraca, ako ne i najboljeg uz Belju.

    Plus fale Devetak i Barco radi kartona. Mi smo bili u punom sastavu s druge strane.

    Ovo za Europu i osvajanje kupa protiv Rijeke na neutralnom terenu nece biti dosta..
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ja ne bi ovo nikad svirao. Ali isto tako gledajuci VAR nikad ne bi ni za drugi Rijekin penal rekao da NIJE zaleđe. Ovo je kompenzacija.

    A suđenje je smiješno, smijesno i teska kurčina.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Uz duzno postovanje i nema veze s tobom, Rijeka je europski kurac. — hb1

    Ma sve jasno. Ali od veljače i Genka ovo je najbliže Europi što ćemo bit.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    2 upitne VAR odluke. Obje na njihovu stranu.


    Brine najviše što je ovo nakon Genka jedina europska momcad s kojom smo igrali i da ne igramo nimalo dobro. Dapače oni izgledaju kao ozbiljnija ekipa trenutno.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Ovo je jako rubno. Sjedim u ravnini i naoko je bilo jako jako rubno. Ali standard HNL gledanje VARa od 6 minuta
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    da je on elitni branič — Blue Label

    Onda je Galešić starter Brazila..

    Ali volim ovaj Tribina podcast wording. Sviđa mi se. Odmah smo pametniji svi.
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    A branite ga to preksutra. Idemo brojat golove koje je on i iskljucivo on direktno sjebao. Ne stanu na prste obje ruke jel..
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Za jednog stopera fkt enormna količina kriminalnih grešaka koje direktno rezultiraju golom..
  • 1.HNL - 30.kolo - Dinamo Zagreb - Rijeka - 18.04.2026. - 16.00h, Stadion Maksimir, Zagreb
    Dominguez je rijetko precijenjen Dinamov igrač..

    Valjda 10.gol što je direktno on sam kriv.
  • Transferi - rasprave
    Sad ga uzeti za 250 k na ljeto i vratiti ga kroz Dinamo 2 — Niko1986

    250k previše..
  • KK Cibona
    Pao Split na Gripama!

    #hhc
  • 1.HNL 2025./2026.
    Livaja četnik!
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    ↪vukyxd

    Da. Ja isto mislim su u porezu na dobit ako ih netko normalan savjetuje..

    Ali bitnije.. Ovo je ono što mi kao klub placamo..
  • dZG - Financijska Situacija Kluba
    Upravo si napisao da je u redu dati igraču koji nema hrskavicu bonus za dugi boravak u klubu. — Zagi

    Napisao sam da je ugovor dan u trenutku kad je bio starter Dinama koji igra LP i to relativno solidno.
    Perić nije bio no name igrač. S 1 zdravim koljenom je bio reprezentativac HR i starter u kljucnoj tekmi kvala 2019. I poslije toga je sudjelovao i rušenju Tottenhama i Chelsea.
    Da li Perić novce ispod stola daje nekom to ne znamo ni ti ni ja. Ali uspoređivat davanje 600k EUR Periću 2022. i 1m Mmaeu 2024. mi nije normalno.

    600k EUR Periću kao "ugovor života" jer rizik koji smo preuzeli za stopera koji nam je dao 10 godina svoje relativno dobre karijere u trenutku dok je bio starter.

    Da li bi ja to dao? Ne bi!
    Da li to smatram kriminalom pod uvjetom da ne daje lovu ispod stola nikom? Ne smatram kad se vratim u 2022. jer mu je koljeno otišlo (opet) godinu dana od potpisa ugovora. To je rizik i popušili smo.

    Da li je Perić kroz svojih 10 godina u Dinamu opravdao sva 3 ugovora koje je imao? Mislim da je kad se sve zbroji i oduzmi..
Home » emilperska
More Comments

emilperska

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo