Comments

  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Nemrem si pomoć, ali imam neki čudan osjećaj u sebi kao u Beču protiv Rapida 2021..
    Gadno uglavnom..
    Nadam se da me vara hahaha..
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Koeficijent n Malmo je prvotno bio 3.20, jucer pao na 3 i danas na 2.85. I dalje je GNK blagi favorit, ali sugeriraju da ce padat i dalje.

    Očito se ekipa masovno kladi na Malmo jer im je dobar omjer i Dinamo im je precijenjen u tom omjeru.

    Što kaže @ksapi? :lol:
  • Ostali Sportovi
    Sad ste me toliko nabrijali da idem snimku te četvrte tekme 2019. zadnjih pet minuta odvrtit po deseti put hahaha...
  • Ostali Sportovi

    Da da to smo komentirali gore.

    Pilepić, Bilinovac i Gilbert autori preokreta ako se ne varam..
    Dvojka je eksplodirala. Još standardno vrijeđanje Krušlina da je izdajnik. I on i Rimac i Bošnjak.

    Ma cudo tekma. Ponovilo se!

    Tu sam bar malu satisfakciju dobio za Kecmana kojeg sam iz prvog reda gledao nažalost..
  • Ostali Sportovi
    Kad je Okorn trener bio najveća antikošarka al pobjeda u finalu protiv Zadra... Reklama kao bubanj bila ekstremno jaka priča.Bruh

    Baš zbog toga mi je i najdraži. Klub koji je igrao Euroligu, top 16 Eurolige, 3. mjesto u Eurokupu, kroz cijeli taj period nije uspio stvoriti bazu navijača jer je uvijek grad bio Cibonin, do razine da je pobjegao iz grada.Mathiasovi Chageri

    Finale 2012. s njima je isto legendardno. Mislim 3 1 za nas. Digli ga u dvojci. Cijela dvorana za nas. Repeša bio trener pa odmaglio za Unicaju. Navijanje je bilo kao da igra Dinamo, a cijela dvorana je jedan veliki Istok Maksimira :lol:
  • Ostali Sportovi
    Meni najdraži moment kod tog kratkog fitilja koji se lako zapali je svakako ono finale prvenstva, 18/19 kad se pomela Cedevita u finalu, dvaput na domaćoj Cedevitinoj utakmici krcata dvojkaMathiasovi Chageri

    Bio sam na sve 4 tada. To se taman spojilo s onom prvom Bjeličinom sezonom. Baš teška euforija za Plavi ZG + bježanje Cedevite iz Zagreba..

    Lijep je bio i onaj zadnji naslov 2022. Čač Mač pokorio tovare, Cibona Zadar, krcat Dražen sve 3 tekme na + 35..
  • Ostali Sportovi

    Nevjerojatno je koliko malo treba da se stvori zanos oko Cibone. Ali baš malo..
    Kroz Zagreb su prodefilirali razni klubovi, ali uvijek se na kraju sve svodilo na nju..
    Taj neki miris djetinjstva, nakrcanog Draženovog doma i kako redovno padaju Barcelone, Maccabiji je nepoderiv. Euro trofeji su bili prije mog rođenja, ali taj legacy je vječan. Vidjeli smo sad ovo gostovanje u Slovačkoj, koliko 40 godina kasnije znači Cibona i ovakva poluraspadnuta..

    Baš kult!
  • Ostali Sportovi
    Predivna atmosfera i pjesma na kraju..

    Ovaj klub baš ima dušu, jednostavno je neuništiv..
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Malmo je dosta oslabljen za ovu utakmicuTeofil Kateran

    Ovaj derbi za vikend su dobili bez ova 2 suspendirana za susret nama. Uspio sam se natjerat highlightse pogledat. Brz je to nogomet.

    Trener im je Balkanac/Musliman/Bošnjak, posebno nabrijan na ovo. Danas gostuje btw kod Denisa u podcastu, bit ce zanimljivo poslušat..
  • UEL - 3. kolo - Malmö FF vs. Dinamo Zagreb - 23.10.2025. - 21.00h - Eleda Stadion, Malmö
    Koef na Malmo pada vec drugi dan. To ionako ima prije svega veze s uplatama, ali očito su kladioničari nanjušili da je bio precijenjen. Pa sad pada na Malmo i raste na Diname iako je GNK i dalje po kladarama favorit.
  • Trener - Mario Kovačević

    Nemam ništa službeno osim da su talijani slali upite i šta već u Mostar. Ne znam jel Lecce, ali Seria A se spominjala.
    Mostarci su im rekli da nije njihov igrač i da zovu ZG.
  • Trener - Mario Kovačević


    Ponude su došle u Zrinjski jer su talijani mislili da je njihov igrač. Talijani su preusmjereni na adresu Maksimirska 128, što se dalje desilo, ne znam
  • Trener - Mario Kovačević
    Pa može, ali zašto bi igrao ako ne mora? Zato da, eto, možemo rotirati makar gubili na kvaliteti ekipe?Paggini

    Zašto bi Mudri igrao prije Zajca i Bennacera kad je losiji od njih? :lol:Crusades

    Kad kazem ispred, mislim fizički ispred. Jer mu je to pozicija. S njima u paru jel.

    Pa nije Mudražija zadnji vezni da mijenja ovu dvojicu.

    6 Zajc
    8 Bennacer
    10 Mudražija

    Mudražija, Soldo i Topić su igrači koji su sigurno mogli proširiti rotaciju u HNLu. Ako su takav škart na treninzima da su zajedno na maltene 45 minuta u 10 utakmica HNLa. Onda smo trebali Soldu preprodat u Rangerse, Topića u Lecce ili gdje već..