Novi trener Dinama #3 Slazem se manje vise sa svime.. ali udaljili smo se od srži problema..
S agentom Međugorja necemo osvojit naslov. Sva ova promisljanja o dugorocnom rjesenju nas udaljavaju od naslova u ovoj kljucnoj sezoni. Njega je trebalo smjeniti u listopadu, ali to sta ga Domaćica, fikusi i udbaški odbor nisu smjenili nije isprika za "nas" da ovaj raspašoj trpimo i dalje. To je trebalo napraviti u avionu iz Grčke. Ako nema nikakvog rjesenja, momcad sutra su trebali vodit Perković i Banović. A onda se kroz 14 dana trebalo naci ili dugorocno rjesenje ili rjesenje do kraja sezone..
Mi smo s ovom pičkastom pat pozicijom svaku minutu sve udaljeniji od naslova. A ako Hajduk danas dobije Loksu (koef 1.3), šanse su nam jos manje jer mi nemamo teoretske sanse dobit Rujevicu i Poljud.
Pozivam sve odgovorne na jos jedno razmišljanje u ovim kljucnim momentima za srednjorocnu sportsku budućnost kluba.
Ne treba glumiti Marka Milića, Andreja Plenkovica i ostale PR magove s "100 dana", "pustimo institucije da rade svoj posao", "svi su krivi samo je S.J. zasluzan".
Ako se zeli spasiti sezona, djelovanje je nuzno iste sekunde..