ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    ↪flexXy

    jako je hladno pa se ljudima neda stajati bez grijalica negdje uz klupu. tam di sam ja, ima jedan birc koji stalno ima kavu z avan i dost se ljudi okuplja pa i danas kad je bilo sunce

    bolje da zarade ista nego nista?
  • Lokalni izbori 2021
    mislim da ova rasprava ne spada u ovu temu?
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    ovoj tekmi je falilo samo jedno, a to je publika, navijači.
    dugoočekivana tekma je opravdala očekivanja, bilo je svega.
    zasluzena pobjeda dinama, realno dinamo ima najjači igrački kadar, kollko god drugi pričali drugačije i hvalili se...
    suđenje jako dobro, dapače. odlično, nakon duze vremena
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    Nekad nije zgorega ni odustat od diskusija... — LovroZG

    zato mene baš i nema tu :joke:
  • 1. HNL 2020/2021
    bacenih sat i pol mog zivota :joke:
  • 1. HNL 2020/2021
    losa utakmica danas
  • 1.HNL - 21.kolo - Dinamo Zagreb - Osijek- 13.2.2021. - 17.30h, stadion Maksimir
    bit će debeli minusi kad će bit tekma
  • 1. HNL 2020/2021
    prvi put da navijam za rijeku a da ne igra evropu :cool:
  • Zona Dinamo šah turnir preko interneta
    ↪markoli

    https://www.theshop.hr/sah-i-oprema-1212/1212//10/

    pogledaj, ima svega, zavisi koliko si se spreman ispruziti
  • 1. HNL 2020/2021
    sad kad sam vidio ove 3 minute nadoknade, palo mi na pamet, da bi bilo dobro bar vrijeme zaustaviti kad se čeka VAR....ali sva simuliranja, faulovi, kartoni, zamjene..nek ide vrijeme

    al kad se javi VAR, vrijeme se zaustavi....pa nek gledaju kolko hoće
  • 1. HNL 2020/2021
    ↪og1986
    bas me zanima da li bi se ova situacija gledala i da je za istru?
  • 1. HNL 2020/2021
    nemrem se otet dojmu...da se njima sve sudi....mozda se varam, mozda sam neobjektivan....
  • 1. HNL 2020/2021
    evo..opet VAR,, traje i traje, i sad bu penal za bijele?
  • Lokalni izbori 2021
    bojim se glasanja glasača iz zagreba..... da se neće ništa promijeniti, jer on dela......
  • Stadion Maksimir
    ova tema mi je najdraza
    he he
    a od stadiona, bojim se, i u daljoj budućnosti...NIŠTA :cry:
Home » reziser
More Comments

reziser

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo