Transferi - rasprave Ajmo bit realni, brekalo ima 1,7m eura placu u Fiorentini. kad bi ga uzeli na pola godine to je 850tis eura i sta onda kasnije? Ako se pokaze ok ne možemo ga otkupiti a da ga za pola godine platimo 850tia i onda vratimo nema nekog smisla. Kad bi ga dali za neku siću od cca 1.5-2m eura pa da dogovorimo s njim placu oko 0,5m eura onda moze. Moze i posudba sa pravom prvokupa za cca 2m eura. Ako eksplodira imat cemo dugorocno koristi ali razvijat za Fiorentiniu igraca pola godine nema nikakvog smisla! To bi bio nastavak poslovanja bez ikakve vizije vec samo stihijski!