Transferi - rasprave Richard sanchez iz Granade i mathias Bader iz Darmstada...to bi bili dobri desni bekovi za nas... gledao sam ih obojicu iako bi mi prvi izbor bio Mathias Bader, dobar desni bek 26g, 2 godine mlađi od tudora sa iskustvom Bundeslige o sigurno i jeftiniji....Dobar je i Sanchez i mlađi je ali Badera sam vise puta gledao....nisu kapitalci ali za takve nemamo ocito ni para.
Edit: kriva tema, isprike moderatorima. Ako mogu, prebacite u igrace koje bi zeljeli gledati u Dinamu. Jbg, to ti kad nakon izlaska ides pisat nesto :sweat: