Ja bih to nazvao metodom preodgoja, a niste tete u vrtiću. Ćak niti njima to nebi trebao biti opis posla.A jebiga, idemo nekom metodom mid moderiranja — Paggini
Zašto ne?svi kolektivno izgube um i divljaju po svim temama i šta onda da radimo? Pobaniramo 50, 60 ljudi? I to nije riješenje, jebiga. — Paggini
Ne hvala, nije to moj milje.Pitaj Šikića s kim pije kave — Paggini
Nikad nije bio s prvom momčadi ak se ne varam? — ElDorado
I meni je to fascinantno. — vjeko1701
- Misic, Pavic za 6ice
- Prsir, Kacavenda za 8ice
- Stojkovic, Vrbancic za 10etke — GeneralNapoleon
Neću zaboravit — Paggini
nisam za to da nas Feyenoord ovako ponižava. — Keyser Soze
U tom kontekstu mi odmah pada na pamet ona njegova očajna liga prvaka pod Čačkeom, bio je kriminalan, uz vas respekt. Zatim se na proljeće podigao i bio daleko najbolji igrač lige. — Tongo Doumbia
