Kutak za sporni trenutak / Kutak za predstavljanje Činjenica da nas je ovdje gro sa onog foruma. Ja vjerujem da će ovaj forum zaživjeti baš zato što mu namjera je baviti se 90% Dinamom, pa će i padobraci samom tom činjenicom biti obeshrabreni upadati.
Nadalje teme su podijeljene na puno fragmenata, pa neće biti one kakofonije, ja šumom ti drumom. Također se nadam da će se krug ljudi proširiti na veću dinamovsku populaciju.