Kadzior ima najbolji centaršut zadnjih ne znam koliko godina u Dinamu. Šteta što je spor, i ne zna baš probit igrača. Bio bi extra igrač. I ovakav nam je vrhunski upotrebljiv.
A i ovog malog Menala neće i neće, a baš imam filing da je mali bomba i kad ga krene da ćete se svi zgledat. Jednostavno vjerujem da ima ogroman potencijal. Muči ga taj pritisak očekivanja i tog prvog gola, dakle mali nedostatak samopouzdanja.
Ne znam što bih ti rekao za Vž nakon što su ih naši klinci onako jučer odvalili. Svud je kod tih klubova pitanje novaca. Netko i mora biti prvi u toj 2. ligi, ali da li može skupit 10 milja koliko treba za sezonu u HNL, hm, hm.
Ovo je teška tragedija za UEFU ako oni misle pola utakmica igrat bez gledatelja. Pa čemu uopće nogomet, čemu? Neka udare financijske kazne do neba, ali ovo zatvaranje stadiona je kao smrtna kazna. Besmisleno i totalno antinogometno razmišljanje.
Malo sam se zezno kod publike pošto nije bilo kiše. Sad vidim da je bilo 1027 gledatelja. Nema teroretske šanse bilo je sigurno 2 hiljade. Neko tu jebeno nešto mulja.