ZonaDinamo

  • Forum
  • Blog
  • Members
  • Kontakt

  • 1.HNL 2018./2019.
    Mi o vuku, a vuk o velikom pomirenju. :lol:

    https://www.vecernji.hr/sport/vodstvo-hajduka-i-hns-a-u-zagrebu-odrzali-sastanak-1316248
  • 1.HNL 2018./2019.
    Tovari je dijele svaki dan, oni su najveći izvoznik pravde u Europi. :razz:
  • 1.HNL 2018./2019.
    Pa ti dijeli pravdu
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2018./2019.
    Jačamo, jačamo Rež. Svakim danom.
  • Futsal Dinamo svakodnevnica - 2018./2019.
    Cisco pozdrav, živio ti nama, sve ćemo ih smijenit, sve :lol:

    Al ti ga je Papa metno
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Skidaj odmah
  • NOSTALGIJA - Povijest, Stare Slike, Snimke & Uspomene
    Jel znaš koja je ovo tekma, zadnja slika
  • Transferi - rasprave
    Veli Šiki da Ivanušec vjerojatno ide u Dinamo te da je to logičan put za razvoj igrača.
  • Dinamo Zagreb 2018./2019. - O svemu pomalo...
    Dinamo way or higway, that's all I have to say about that.
  • Prijateljske - Pripremne Utakmice
    Još nema novih informacija o toj slavljeničkoj utakmici.
  • ŠDD ili udruga građana?
    Pa nema onog tko treba provesti privatizaciju. :lol:
  • ŠDD ili udruga građana?
    Nevjerojatno je kako su u klubu od silne ofenzive i najave privatizacije totalno zašutili na temu. Znamo i zašto.
  • Europski koeficijent
    Ma nek nam daju bilo kog, bilo gdje, bilo kad. :cool:
  • Transferi - rasprave
    Ma oni stvarno kopaju neke informacije, ali u nedostatku vjerodostojnih lansiraju kojekakve patke. Čak sam uvjeren da im klub i daje zeleno svjetlo za neke takve gluposti, da bi zamaglio stvarne namjere. Što je vrlo pametno ako rade.
  • dTSM - Dinamo To Smo Mi - Udruga članova
    :monkey:
Home » deda
More Comments

deda

Start FollowingSend a Message
  • About
  • Comments
  • Discussions
  • Uploads
  • Facebook - Instagram - YouTube
  • Pravila & Uvjeti Korištenja
  • Useful hints and tips
  • Sign In
  • Created with PlushForums
  • © 2026 ZonaDinamo