Hvala ti na pohvalama. Kao i na stadionu, jedan po jedan. Oni koji se žele svađat s tovarima će ostat i na snetu, a oni koji više žele pričati o Dinamu će lagano prijeći ovdje. To je evolucija.
Druga momčad izgubila u Osijeku 3-0. Prestrašno. Teško je naći prave riječi za ovo. Mislim da u životu nisam vidio lošiju partiju jedne momčadi. Ni u jednoj kategoriji, ni na jednom terenu.