Comments

  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Respekt svakom. Ali ako im ne mozemo zabiti 3 i vratiti gol razliku na +1 ne moramo na Afrikance ni ici. Izgubili su jucer najbitniju tekmu svoju. Morati ce se i oni nesto otvarati. Malo drugacije su i okolnosti i sve iz tekme u tekmu. Naravno s nikim nije lako. Ali daj stavi loptu na 5metara i ispucaj jerbo Sutalo i Vuskovic ju nece iznjet NIKAD sa Englezima ako sa Panamom neće lako
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Ja ne kuzim koje on postavke govori njima za defanzivni korner. Prvi korner penal. Drugi korner gol. I jos iduca 2 3 su bila opasna. Tek nakon cca 6 7 kornera su nasi shvatili. A kod gola drugog. Igras protiv engleza. Oni imaju Kanea. A ti imas najskuoljeg stopera svijeta. Koga cuva Gvardiol ako nije uz njega makar ovaj na korneru otisao na svoju polovicu. Treci gol josko po meni isto izdrka s loptom i onda ne radi faul na centru nego sprinta sa sarafima. Gvardiol i Modric po meni najlosiji sinoc. Kovacic standardnu svoju odigrao kad ude. Par lopti skoro i sj.ebao,šut sa 20 metara kao da danima nije jeo. Ali i takvi smi im dva komada zabili. Ali obrana je promaja ziva. Jos da ne bi livija otislo bi to na 5 komada. Nema lika destruktivca u sredini da napravi jedan jedini faul i prekine akciju. Ono kad Mišić odljepi pa nekom nogu otkine. Najgore je sto amo gledali 90 minuta nas 6 i nema jednog jedinog automatizma. Nema plana. Plan je da se vrti lopta pa sta bude. Nitko od nas 6 ne vidi plan. Po krilima,po jednim krilu,kroz sredinu,duge lopte...mi iznosimo loptu od golmana po zemlji meni muka ovi stiscu mi natjeramo da Livi izbija sa gol linije. Nismo toliko ni brzi ni jaki. Nije svaka ekipa Panama. To mozes njima 90 minuta. Ne mozemo mi englezima. Njemu nije ni u ideji bilo ako ne ide, stavi Budimira da spusti nekom,pa daj dugu loptu nek svaku drugu izbija barem.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Sad im je ponisten penal jer nije bilo intenziteta. Englezi se pripremaju za bunkere. 3 4 puta su imali shemu sa centra preko linija u prostor. Tako su dosli i do ponistenog penala.
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    A eto kako kad mi je ovo bilo zanimljivo. Posjed preko 80 posto cini mi se. Potpuno jednosmjerno. Evo sad sam bas pogledao statistiku Kosta ima 35 dodavanja tocnih. Ako zele s ljeve idu s ljeve. Ako hoce s desne idu s desne...totalno nikakvo mjerilo. Igraju sa 70 posto valjda
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Izvodi se korner. Kod kornera 4 5 barskih stolova jedu se tacosi i pije Hajni iz limenke :)
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Pomaknuli 60 minuta pa ce se vidjeti u 23h po nasem. Neka im malo komplikacija sve se pika :)
  • Svjetsko prvenstvo 2026. - SAD, Kanada, Meksiko
    Englezima odgodena zadnja pripremna. Trebali su sad u 22h sa Kostarikom igrati. Vrijeme loše valjda
  • KK Cibona
    Ako netko ima neki link bio bi zahvalan. Hvala
  • Hrvatska nogometna reprezentacija
    Paša,Aljo...ulizivanje svima,teoanje svima u svakoj emisiji...uzasne tekme njemu imaju dobar dojam. Lik se hoce uvaliti u neki krug reprezentacije pošto poto.
  • Nogometni dresovi
    Gledam malo tako dresove Hrvata meni zanimljivih. Krama i Baturina. Hoffenheim ima snizenje nezz 90 posto valjda. Kramin dres sa printom imena i oznake bundes lige 20 eura. Sam dres bez printa 10 eura. Sve velicine od s do 2 ili 3xl su rasprodane nista nema. Ne pamtim da sam ikada vidio neki klub da ima takvo snizenje. 10 eura bundesligaski dres :)
  • Shop & Web Shop
    ooo nisam vidio,hvala na info,jos sam prevrtio 2 3 str u nazad. Živio
  • Shop & Web Shop
    U shopu preko app kad odaberem novi dres. I personalizaviju prema igracu. Ne nudi odabir igrača ali ubaci u košaricu. Jel to ono mistery box shema,kog dobiješ dobiješ :)
  • 1.HNL 2025./2026.
    Os igra u petak u 16 sati sa Slavenom.
    KOJI K.RAC kad tako moram reci.
    Nije uopce bitno koji su klubovi u igri. Krug ljudi oko mene je takav da ce se na tv vikendom uvijek gledati hnl a ne nikakve engleske lige seria itd...Vikend je za HNL i formulu :) I sad tekma je na radni dan 16h. Tko stigne na tu utakmicu? Maaasa ljudi radi jos. Tko ju moze gledati na tv? Isto radimo svi skoro od nas 10.
    Tko i po kojem kriteriju odreduje dane kojim se igra i satnice. Evo zar ne bi bilo logicnije Petak prva tekma u 18 iduca u 20h. Bile bi bolje posjete stadionima,vise ljudi bi moglo gledati.
  • KUP - Finale - Dinamo Zagreb - Rijeka - 13.05.2026. - Opus Arena, Osijek
    Sjedim na poslu gledam proslavu i hoce mi neke suze od ponosa. Neka specifična baš sezona i sportski i navijački. Nezz kako ce Kova u iducoj sezoni i sta nosi buducnost. Ali onaj njegov osmjehić na kraju e tu me počelo lomit,jer sam se sjetio koliko sam znao sasrati po njemu (ne tako ni po portalima i forumima,vise u krugu ekipe) ...ali kako je vrijeme islo svi su poceli neke simpatije imati po malo i prema njemu. Sorry Kova jbg i mi volimo dinamo emotivni smo,ali čestitam,zaslužio si ovo,i donio si oba pehara. Želim i tebi i nama puno ovakvih trenutaka u budućnosti. Gledam ono dns zamisljam Kranjcu i sto kaze ekipa ako je ovo bila generalka,podgrupe nek kupuju sto vise sezonskih bit ce ludilo. VOLIM OVAJ KLUB I VOLIM BLUBAĆE !
  • Zanimljivosti & Aktualnosti iz Svijeta Nogometa
    ma cirkus u najavi meni se cini ali vidjet cemo. HDZ je izjahao iz kluba. Ali ni ovaj medu ljudima nije na ekstra glasu. Cini mi se da je ideja privuci imena koja ce privuci politiku. Tipa Veldin i Mando udu u klub. To je ljudima zanimljivo. Ako je narodu i politici je. Ali uopce nisam siguran koliko bi Mando ili Ola npr htjeli tu nesto