Hrvatska nogometna reprezentacija Ja ne kuzim koje on postavke govori njima za defanzivni korner. Prvi korner penal. Drugi korner gol. I jos iduca 2 3 su bila opasna. Tek nakon cca 6 7 kornera su nasi shvatili. A kod gola drugog. Igras protiv engleza. Oni imaju Kanea. A ti imas najskuoljeg stopera svijeta. Koga cuva Gvardiol ako nije uz njega makar ovaj na korneru otisao na svoju polovicu. Treci gol josko po meni isto izdrka s loptom i onda ne radi faul na centru nego sprinta sa sarafima. Gvardiol i Modric po meni najlosiji sinoc. Kovacic standardnu svoju odigrao kad ude. Par lopti skoro i sj.ebao,šut sa 20 metara kao da danima nije jeo. Ali i takvi smi im dva komada zabili. Ali obrana je promaja ziva. Jos da ne bi livija otislo bi to na 5 komada. Nema lika destruktivca u sredini da napravi jedan jedini faul i prekine akciju. Ono kad Mišić odljepi pa nekom nogu otkine. Najgore je sto amo gledali 90 minuta nas 6 i nema jednog jedinog automatizma. Nema plana. Plan je da se vrti lopta pa sta bude. Nitko od nas 6 ne vidi plan. Po krilima,po jednim krilu,kroz sredinu,duge lopte...mi iznosimo loptu od golmana po zemlji meni muka ovi stiscu mi natjeramo da Livi izbija sa gol linije. Nismo toliko ni brzi ni jaki. Nije svaka ekipa Panama. To mozes njima 90 minuta. Ne mozemo mi englezima. Njemu nije ni u ideji bilo ako ne ide, stavi Budimira da spusti nekom,pa daj dugu loptu nek svaku drugu izbija barem.