Dinamo Zagreb 2026./2027. - O svemu pomalo Malo da smirim tenzije i pitam (ako već netko nije) vezani uz gostovanje u Thunu...
Koliki je gostujući sektor, očekuju li se naši navijači na domaćim sektorima i je li to moguće (ovisno o kapacitetu, Thunovim posjetama) te ima li naznake ako je kapacitet gostujućeg sektora mali da ne bude slobodne prodaje za godišnjake ukoliko grupa zaduži ulaznice (kao npr za Rujevicu)? Hvala!