Ulaznice - aktualno ne razmisljaj previse, kupi ZG i gotovo. Ja inace idem iskljucivo na sjever ali ovaj put vodim zenu i klince pa sam odlucio da ne zauzimamo mjesta onima koji ce navijati cijelo vrijeme te iz tog razloga idemo na zapad. Naravno da na zapan ne bi isli da su normalne cijene ulaznica jer bi bilo preskupo ali u ovoj situaciji to mi je jedini logican potez. Na ZD nisam bio nikada pa ti ga ne mogu usporediti sa ZG ali znam iz prve ruke da je ZG boji od SG na kojemu sam isto bio samo jednom.