Comments

  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Sramota me priopcenja kluba i sramota me kmecanja s nase strane. Na nama je da im zacepimo gubicu na terenu, tribini i ulici. Nemojmo postati placipicke i traziti dlaku u jajetu. Mi smo DINAMO! NISMO ISTI!
  • 1.HNL - 4. kolo - Istra 1961 - Dinamo Zagreb - 15.12.2021. - 18.00h, Stadion Aldo Drosina, Pula
    Ja sam nedavno napisao da obozavam Petkovica i uzivam u njegovoj igri kad je u formi ali ova njegova nonsalancija i kurcobolja predugo traje. Nadam se da u pauzi dobivamo novog trenera koji ce ga znati protresti i vratiti u formu a ako to ne uspije nek mu se klub zahvali na suradnji i nek si trazi drugo mjesto gdje ce se tako ponasati
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    Majki, pohvalno je to sto slusas starce ali do nove godine imas jos dosta vremena. Nazovi milficu i odi k njoj, jebi je dok joj usi ne utrnu, i tako svaki dan do nove godine.
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    pa dobro, ako je istina Miljenko samo radi ono sto bi i mi ostali
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    da su tad pozivi na mobu bili jeftiniji i ja bih prvo nazvao mamu da joj se pohvalim da sam jebao
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    @Majki2111 ne nasjedaj na pricu da je tvoje. To sto ima oci, usi, usta, nos i odrasle pripadajuce dijelove ne znaci da slici bas na tebe. I drugi izgledaju slicno
  • Modri Šank - Ajd na Pivicu
    od birača nema jebača, u ovom slučaju nije najebala ružna nego stara ali to i nije toliko bitno
  • Stadion Maksimir
    Kladim se da jednog dana kad dodje do izgradnje stadiona nitko nista nece pitati navijace i da cemo dobiti antinavijacki stadion s tribinama na etaze i usitnjenim sektorima s hrpom nepotrebnih ograda, stepenica i ulaza te ce kao takav biti ubojica atmosfere
  • Transferi - rasprave
    Sjećam se najezde japanskih novinara oko stadiona kad je Miura bio kod nas, a ja klinac koji je dolazio gledati treninge. Ne znam jesam li zaluđeniji bio ja ili oni.
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    3 kornera penal, za hajduk naravno
  • Grad Zagreb
    Nisam iz zg i ne pripadam u ovu temu ali moram spomenuti kad je vec potegnuta tema adventa. Meni je to sve iskreno gadljivo jer svi mi jako dobro znamo sto je ustvari Bozic i sto se na taj dan slavi ali dekoracije na ulicama nicime ne ukazuju da slavimo rodjenje Isusovo. Gadljivo mi je da nigdje nema jaslica, svete obitelji i krscanskih simbola ali je zato sve puno jebenih orasara, snjegovica, sobova, pingvina i ostalih dlicnih pizdarija. Neka i tih dekoracija, nemam nista protiv toga i ne kazem da grad treba izgledati kao unutrasnjost katedrale ali sto je pretjerano je pretjerano. Otislo se toliko daleko i postalo je toliko besmisleno da cak i ispred crkve sv. Marka imamo postavu orasara i nekih jebenih stakora u vojnim uniformama. Bolesno.
  • Shit of the day
    Meni je Petko bas drag igrac koliko god me zivcira njegova nonsalancija i cesta kurcobolja, ali kad je raspolozen i u formi to je igrac tako dobrih tehnickih rjesenja i vica u igri da mi ga je divota za gledati
  • Shit of the day
    ako ispadnemo il EL bez obzira što ćemo nastaviti natjecanje u KL činjenica je da smo iz dva natjecanja ispali i da je to pravi razlog što prolazimo u trećem. Iz prve lige smo ispali u treću i to je to, bez obzira što je ostalim hrvatskim klubovima i ta treća nedostižna.