Comments

  • Novi trener Dinama
    Prilicno sam siguran da je ino 2 i pol mil tamo. 5 se pricalo nesto oko Tottenhama.
  • Novi trener Dinama
    Prošlost se ne računa, samo danas! :joke:
  • Novi trener Dinama
    Kradeš mi ideju kolega ;) I svakako se slažem, lik mi se čini trenerčina i pol.
  • Novi trener Dinama
    Baš sam i ja bio gledo Fonescu. Možda bi lik čak i došao, ali bi tražio plaću koji naši ne žele dati. Cufre mi je legenda, ali nisam siguran baš koliko bi bio dobar trener. Villas Boas je isto slobodan :wink: ali je isto realan kao i da će Mamići sutra sami izać iz kluba i vratit sve novce u Dinamo.

    https://www.transfermarkt.com/vincenzo-montella/profil/trainer/11795 njega bi recimo mogli platit, ali ne vjerujem da bi bio extra trener s obzirom na novce koje bi tražio (milion i pol sigurno)

    https://www.transfermarkt.com/diego-martinez/profil/trainer/25435 ne znam sto posto koliko je imao plaću, ali bi po meni bio fenomenalno rješenje (sjećamo se Granade prošle godine u EL) i uz to ostaje ne duže vremena u svim klubovima. Granada mu je dosad najveći klub bila tako da mislim da ne bi mu bilo ispod časti uzet Dinamo.

    https://www.transfermarkt.com/vladimir-ivic/profil/trainer/35944 čini mi se jako dobar trener prema statistici, no svi znamo što je statistika haha
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Onda ništa ni od Štefulja na kraju? Jebote kakva smo lakrdija od kluba postali u manje od 6 mjeseci...
  • 1.HNL | 2021. - 2022.
    Izgleda da bi se Slaven mogao boriti za ostanak ove sezone... moralo se negdje otvorit HD-u, ali Slaven je baš očajan zasad.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ma on je po meni izgorio totalno, stavljen u krivom trenutku i uz to mu je to previše stalo i obično takve stvari ne završe dobro.
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Tu su negdje Krznar i Cvitanović po meni... Obojica igraju dosadan nogomet, ispadaju iz Europe (jedan potpuno, jedan iz LP) protiv realno puno slabijih protivnika. U HNL-u ako pobjede, to je samo na mišiće i sreću. Ni jedan ni drugi muda ni srama nemaju, tu su samo zato što su marionete, izjave da se ubiješ. I ono najbolje kad gledam utakmice pod njima uvijek se moram borit da ne zaspem... (pod Cvitanovićem je bio nakakav vrhunac nemoći Dinama i loših igara zbog kojih mi je došlo da prekinem gledat Dinamo u HNL-u, a kad kažem da mi je Krznar tu negdje s kvalitetom onda možeš zamislit moje mišljenje o njemu. I da mislim da sam u od 2013. propustio možda sve skupa 15 utakmica Dinama u bilo kojem natjecanju zajedno i to dodadno govori koliko loš moraš biti da meni dođe da prestanem gledat HNL)
  • Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo
    Ako ne bude, tebe držim lično odgovorim :rofl:
  • UEFA Europska Konferencijska Liga 2021./2022.
    Možda netko i uđe kad shvate da trebaju sezonu ranije napravit momčad koja može uć u EL i onda uć, a ne gradit momčad kako igraju utakmice...
  • Transferi - rasprave
    Treba još potrošit bar 15 miliona na igrače u hnlu-u koji nam neće zaigrat zajedno 10 utakmica.
  • Transferi - rasprave
    Ne mora uvijek biti da nemaš motiva ako želiš ostati ili da imaš više motiva ako hoćeš van. Ovi što hoće van znaju često igrati li-la i birati utakmice jer im nije bitna momčad nego njihov učinak, dok ovi koji hoće ostat nekad uistinu nemaju motiva, a nekad su tu uistinu iz ljubavi i daju puno više za klub nego ovi koji žele što prije van. Recimo Ademi, Totti, Zanetti itd. Nema puno takvih primjera, ali to je i zato što i nema puno igrača koji žele zauvijek ostati u jednom klubu.
  • Transferi - rasprave
    Da se ja tu uključim, nama ne trabaju igrači koji će tu bit zauvijek, ako netko nije više na razini koja nam je potrebna može ići, ili ako je došlo do tolikog zasićenja da igre pate. Nama trebaju igrači koji će vjerovat u projekt, u ciljeve kluba. Netko ko će doć i reć cilj nam je recimo prolaz skupine lige prvaka i ostajem tu dok to ne napravimo ili tako nešto (karikiram), a ne igrači koji će se bavit transferima prije jedne od najbitnijih utakmica sezone i svako malo izlazit u novine s takvim stvarima. No naravno sve to bi bilo da smo normalan klub s idejom, vodstvom i projektom, a mi nemamo niti jednu od tih stvari pa fala bogu da ljudi žele pobjeć...

    Razumijem da igrači žele otić nekad, ali ako su potpisali ugovor nega ga poštuju. Olmo je najbolji primjer toga, on je imao ugovor i plan da želi ići, ali je davao do zadnje sekunde sve od sebe. Dok se neki vuku po terenu jer žele van i još onda ih pustimo nekad za manje jer su "zadužili" klub...