Dinamo Zagreb 2021./2022. - O svemu pomalo Možda griješim, ali nije samo ne guranje mladih. On napravi sistem koji igra sve skupa mozda 15 igraca, a naš roster je puno širi, ne sviđa mi se previše ni stil igre (plus sad u Sloveniji se nije previše proslavio). Koliko sam skužio i veliki je kontrol frik tako da bilo bi sudaranja glavama.
Meni jos moze proć, no nejasno mi je malo kako moze proć ovima u klubu jedino jer znamo kakvi su. Niko sretniji od mene ako ispadnem u krivu. (iako da budem iskren najvjerojatnije mi ne sjeda jer sam htio nekog stranog trenera, ali nebitno)